HORMONY KOBIECE- JAK TO Z NIMI BYWA? NA CO MAJĄ WPŁYW W NASZYM ORGANIZMIE?

HORMONY KOBIECE

 

Hormony kobiece bywają nieokiełznane. Pewnie nie jedna z was tego doświadczyła. W sumie najbardziej nasze samopoczucie i wpływ hormonów odczuwają nasi najbliżsi. Doświadczają zmienności nastroju, który u kobiety potrafi się przeistoczyć nie raz w ciągu doby. Ja niekiedy sama się zastanawiam, skąd te wahania się biorą i co ma na nie wpływ. Dlatego stwierdziłam, że polecę wam książkę, która wiele wyjaśnia na temat hormonów. Jeśli macie z nimi problem to bardzo wam ją polecam.

HORMONY KOBIECE

HORMONY KOBIECE- JAK TO Z NIMI BYWA?

Jak wspomniałam wyżej, ostatnio odkryłam ciekawą książkę o tytule „Hormony- jak odzyskać równowagę w 14 dni” której autorem jest Magdalena Wszelaki. W książce zawartych jest wiele cennych informacji. Możemy się z niej dowiedzieć wiele na temat naszych hormonów oraz na temat tego, jaki mają wpływ na nasze samopoczucie. Wahania nastrojów, hashimoto, endometrioza, kandydoza, menopauza. Wszystkie te dolegliwości powiązane są z naszymi hormonami. Oprócz hormonów na to, jak się czujemy, wpływają również inne czynniki, takie jak odpowiednie odżywianie, ruch, nawadnianie organizmu. Każda z nas powinna zadbać o swoje zdrowie, praktykując zdrowe nawyki żywieniowe, a także powinniśmy dbać o swoje jelita, wątrobę czy trzustkę.

Książka Hormony – jak odzyskać równowagę w 14 dni

Z tej książki możemy dowiedzieć się wiele na temat swoich hormonów, wypełniając test, który znajduje się wewnątrz książki. Opisane są również niezbędne informacje dotyczące poszczególnych hormonów.  Możemy również poznać ich wpływ na nasz organizm. Książka ma na celu naprowadzić nas na trop, jak działają nasze hormony i jak możemy odzyskać ich równowagę w 14 dni. Kolejne rozdziały książki zawierają informacje dotyczące regulacji hormonów a także nawyków ułatwiających życie. Znaleźć możemy  również przepisy, z których możemy skorzystać, aby uzyskać stabilizację i równowagę hormonalną.

Świetnym rozwiązaniem jest to, że wszystko od początku do końca jest przedstawione w taki sposób, aby ułatwić nam zapoznanie się z problemem a później z jego eliminacją. Wszystko zawarte jest w jednej książce, więc nie musimy szukać rozwiązań w innych. Przemyślane pod każdym kątem co bardzo mi się podoba.

Książka uświadomiła mi również jaki ogromny wpływ mają hormony na nasze życie i zdrowie. Książkę możecie zakupić teraz w promocyjnej cenie  TUTAJ. Myślę, że przyda się ona każdej kobiecie. Wiele uświadamia i pomaga w opanowaniu hormonów, nad którymi nie zawsze jesteśmy w stanie zapanować. Muszę przyznać, że ta książka to taki mój pierwszy etap do zmiany i pracy nad sobą. Już niebawem dowiecie się, jaki jest kolejny krok.

książka Hormony

hormony książka

HORMONY KOBIECE

 

More from sylwetta

DLA DZIECKA

    Witajcie! Dla dziecka…… no dokończcie to zdanie :D  Właśnie każdy...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz