POKÓJ DZIECIĘCY

POKÓJ DZIECIĘCY

 

 

Witajcie!

Jakiś czas temu zapowiadałam Wam , że planuje totalne zmiany w pokoju Oskara. W sumie on nigdy nie miał swojego pokoju a kącik w naszej sypialni pokazywałam Wam kiedyś TUTAJ i TUTAJ. Cały czas jednak ten kącik był za mały ciągle coś zmieniałam dodawałam aż przerodziło się to w zajęcie 3/4 naszej sypialni przez rzeczy Oskara . Na blogu też mieliście okazje to zobaczyć TUTAJ i TUTAJ . Z czasem robiło mi się już coraz bardziej ciasno przez co z mężem podjęliśmy decyzję o zrobieniu odrębnego pokoju dla dziecka. Tu gdzie teraz jest pokój małego była kiedyś sypialnia a później w jednej części biuro i później pokój gościnny. Mniejsza z tym po remoncie zdecydowaliśmy , że całe pomieszczenie przeznaczymy na pokój dla Oskara.

Ja zabrałam się za urządzanie i podzieliłam go na dwie przestrzenie. Pierwszą z nich jest to co widzicie na zdjęciach nazwałam to strefą komfortu a drugą część przeznaczyłam na rzeczy do zabawy, którą mam nadzieję uda mi się pokazać w niedalekim czasie.

POKÓJ DZIECIĘCY

Od początku miałam w głowie wizję jakbym chciała, żeby ten pokoik wyglądał. Po części udało mi się to zrealizować. Bardzo chciałam wprowadzić do tego wnętrza mebelki z wikliny bo jak zauważyliście już w metamorfozie salonu uwielbiam wiklinę i bambus. Podoba mi się akcent boho we wnętrzu. Szukając wspomnianych wcześniej mebelków natknęłam się na cudowny sklep LiLu , w którym znalazłam to czego szukałam. Tam jest wszystko co było mi potrzebne począwszy od mebelków skończywszy na cudownych muślinowych akcesoriach.

Kim jest LILU?

To sklep z wyjątkowym asortymentem dla dzieci. Jako jedyny w swojej ofercie posiada mebelki z wikliny , które idealnie komponują się we wnętrzu dziecięcego pokoju. Mebelki są bezpieczne dla dziecka oraz bardzo lekkie przez co dzieci mogą je same przenosić . Jak na dziecięcą wyobraźnie przystało super sprawdzają się jako elementy różnej scenografii tworzonej podczas zabawy . Cudowne jest to, że producent pomyślał o różnej kolorystyce mebelków, którą można indywidualnie dopasować do wystroju wnętrza. Malowane są farbami wodnymi ekologicznymi z certyfikatem bezpieczeństwa.Lilu to nie tylko piękne mebelki i tekstylia dla dzieci to również produkty, które tworzone są w Polsce z polskich surowców z wspomnianym wcześniej certyfikatem. Przy tworzeniu marki pomyślane zostało wszystko  wygoda, bezpieczeństwo,naturalność i trwałość. Kupując takie produkty mamy pewność , że posłużą naszym dzieciom na długo.

Dlaczego piszę o Lilu? Bo chciałabym żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o tej marce. Chciałabym skupić się na promowaniu właśnie takich niesamowitych rzeczy. Na chwilę obecną wybrałam siedzisko z kufrem w kolorze szarości TUTAJ, ale już w głowie rodzą mi się kolejne pomysły z wykorzystaniem innych mebelków od Lilu. Dodatkowo ze względu na to, że Oskar jest alergikiem marzy mi się kołderka i poduszka z muślinu, którą można znaleźć w ofercie.Jednym słowem ta marka idealnie wpisuje się w moje oczekiwania. Ja na pewno będę dzieliła się z Wami właśnie takimi odkryciami. Postaram się skupić na markach ciekawych  testując je dla Was. To jest moje kolejne założenie i wprowadzenie na bloga kolejnych zmian.

Do następnego!

Sylwia

 

POKÓJ DZIECIĘCY

POKÓJ DZIECIĘCY

POKÓJ DZIECIĘCY

POKÓJ DZIECIĘCY

POKÓJ DZIECIĘCY

POKÓJ DZIECIĘCY

POKÓJ DZIECIĘCY

POKÓJ DZIECIĘCY

Namiot- Nununu|Siedzisko wiklinowe-LiLu| Poduszki gwiazdki- Poduchy Martuchy można kupić w Kidsroz| Narzuta na łóżko, poduszka prostokątna- Gagalu

More from sylwetta

LETNIA SUKIENKA

  Witajcie! Dzisiaj mam dla was stylizację z letnią sukienką. Na wstępnie...
Czytaj dalej

1 komentarz

Leave a Reply