KRATKA VICHY JAKO MODNY AKCENT TEGO LATA.

MODNY AKCENT TEGO LATA KRATKA VICHY

 

 

Kratka Vichy to hit. Jakiś czas temu będąc nad morzem, pokazywałam Wam moją stylizację z bardzo modnym akcentem w tym sezonie, właśnie z  kratką vichy TUTAJ. Nie wiem jak Wam, ale mnie strasznie ten akcent przypadł do gustu i myślę nad zakupem kolejnych rzeczy z tym motywem. Cały czas po głowie chodzą mi bluzki, które możemy zestawić z wieloma rzeczami.

MODNY AKCENT TEGO LATA KRATKA VICHY

Bardzo ciekawą znalazłam na stronie Stylebest. Możecie zobaczyć ją na poniższym zdjęciu. Fajnie się składa, bo od wczoraj tj. 14 do 21 sierpnia trwa promocja na stronie Stylebest, gdzie artykuły z działu Zanstyle objęte są właśnie tą promocją. Znajdziecie tam nie tylko wspomnianą dzisiaj kratkę, ale również wiele ciekawych rzeczy więc polecam zajrzeć koniecznie. Przy zamówieniu powyżej 50 dolarów oszczędzacie 20, a przy łącznej sumie za 100 dolarów oszczędzacie 50. Mowa o limicie na kolekcje Zanstyle. Myślę, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Z czym łączyć kratkę Vichy?

Kratka Vichy świetnie wygląda z bielą. Już nie raz się o tym przekonałam przez połączenie mojej spódnicy w ten wzór ze zwykłym białym T-Shertem. Świetnie to razem ze sobą współgra. Myślę, że również fajnie wygląda z czernią. Jeśli chodzi o dodatki typu torebka czy buty, to fajnie będą wyglądały takie w kontrastowych kolorach. Ważne, żeby nie były w inne wzory, bo może się to wszystko ze sobą gryźć. Bywają wzory, które mimo tego, że są różne, fajnie się ze sobą komponują. Mimo wszystko myślę, że jakbyśmy połączyli kratkę vichy na przykład z kwiatowym wzorem, to już działoby się za dużo. Moim zdaniem za bardzo by się to ze sobą sprzeczało, tworząc za dużo chaosu.

Do następnego!

Sylwia

KRATKA VICHY

MODNY AKCENT TEGO LATA KRATKA VICHY

MODNY AKCENT TEGO LATA KRATKA VICHY

zdjęcia pochodzą z Pinterest

More from sylwetta

Niedzielny wieczór

Długi weekend minął niestety bardzo szybko… Na jego zakończenie udałam się z...
Czytaj dalej

komentarze 4

Leave a Reply