PODUSZKI PLANTULE, CZYLI MÓJ SPOSÓB NA DOMOWY RELAKS

Plantule Pillows

 

Alergia, bóle kręgosłupa, bóle głowy, astma. Każdy z nas zmaga się z różnymi dolegliwościami. Niestety coraz częściej możemy doświadczyć je wśród dzieci. Na to, jak się czujemy my i nasze dzieci wpływa wiele czynników. Jedzenie, powietrze, otoczenie, a także sen. Nie raz spotkała mnie sytuacja, że wstając rano, czułam się bardziej zmęczona niż przed pójściem spać. Zastanawiałam się, co może mieć na to wpływ? Zły materac, słabo przewietrzone mieszkanie a może poduszka, która jest za twarda i słabo dopasowuje się do prawidłowego ułożenia mojej głowy. Przyczyn może być wiele. Wiem jedno, gdy coś zaczyna dolegać, warto wtedy włożyć na nogi ciepłe skarpety, przygotować kubek gorącej herbaty, włączyć ulubioną muzykę i się zrelaksować.

 

PODUSZKI PLANTULE, CZYLI MÓJ SPOSÓB NA DOMOWY RELAKS

Moje nowe odkrycie. Poduszka z ekologiczną łuską gryki, która sprawia, że znacznie lepiej i wygodniej się śpi. Jeśli oczywiście zastosujemy się do wskazówek. Poduszka ta ma wiele właściwości, bo jest antyalergiczna, pomaga w zwalczaniu bólu pleców i szyi oraz zawiera związki, które hamują rozwój bakterii i roztoczy. Jednym słowem jest bardzo przyjazna alergikom. Więcej o jej właściwościach możecie przeczytać na stronie PLANTULE.

Termofor z pestek wiśni

Taki termofor również możemy zakupić w sklepie Plantule. Idealnie sprawdza się w wielu przypadkach. Pamiętam takie gumowe termofory, do których wlewało się gorącą wodę. Moja babcia taki miała i jak bywało w domu w nocy  bardzo zimno, to wkładało się taki termofor pod kołdrę i od razu było cieplej. Teraz możemy pomału odbiegać od tego, co było kiedyś. Taki termofor z pestek wiśni jest ekologiczny i nagrzewać go możemy np. na kaloryferze czy w mikrofalówce. U mnie spełnia jedną bardzo ważną rolę. Używam go na ból brzucha podczas miesiączki. Kiedyś usłyszałam od lekarza, że jeśli podczas tych ciężkich dla kobiety dni ból jest bardzo mocny, to w taki sposób możemy sobie ulżyć właśnie przez ciepłe okłady. Taki termofor możemy również stosować jako zimny kompres na różne stłuczenia, opuchlizny, a także wiele innych przypadłości. Więcej na ten temat możecie poczytać TUTAJ.

Relaks na oczy

Taki relaks po ciężkim dniu w pracy przed komputerem jest bardzo wskazany na zakończenie dnia. Poduszka na oczy od Plantule wypełniona jest siemieniem lnianym i ekologiczną lawendą. Można ją włożyć do lodówki w celu schłodzenia i działa jak zimny kompres na oczy, a także nadgarstki. Super sprawdza się również u osób, które noszą okulary. Jak widzicie, istnieje super sposób na zrelaksowanie się w domu i to dzięki naturalnym produktom.

A wy robicie sobie taki domowy Relaks?

Do następnego!

Sylwia

 

domowy relaks

skarpety mongolian

PODUSZKI PLANTULE, CZYLI MÓJ SPOSÓB NA DOMOWY RELAKS

termofor

poduszka na oczy

Poduszka z gryki, poduszka na oczy, termofor- Plantule| Skarpety z wełny owiec- Mongolian

More from sylwetta

STYLIZACJA #1

  Witajcie! Jak się macie w Nowym Roku? Mam nadzieję, że impreza...
Czytaj dalej

1 komentarz

Leave a Reply