STYLIZACJA CHŁOPIĘCA Z BUCIKAMI BAMBINI I KOŻUSZKIEM

STYLIZACJA CHŁOPIĘCA Z BUCIKAMI BAMBINI I KOŻUSZKIEM

 

 

Piękna złota jesień nastraja mnie do robienia zdjęć. Kocham fotografować i z każdym dniem coraz bardziej jestem do tego przekonana. Uwielbiam wybierać ciekawe miejsca. Chce, żeby to była taka nasza  pamiątka. Fajnie jest za kilka lat wrócić do zdjęć i powspominać.Dzieci tak szybko rosną! Mam w planach wywołać zdjęcia, bo te na papierze przetrwają wiele nie to, co te na dysku komputera. Już nie raz się do tego przekonałam. A wy wywołujecie zdjęcia?

STYLIZACJA CHŁOPIĘCA Z BUCIKAMI BAMBINI MANUFAKTURA I KOŻUSZKIEM

Zawsze chciałam, aby na blogu pojawiały się stylizacje nie tylko moje, ale i Oskara. Fajnie, że coraz częściej udaje mi się to realizować. Uwielbiam modę dziecięcą. Jest tyle pięknych rzeczy tworzonych z pasją i starannością dla dzieci. Więc dzisiaj na blogu gości stylizacja dziecięca.

Jeśli chodzi o buty na zimę, to w przypadku Oskara ostatnio bardzo przywiązuję do tego uwagę. Staram się dobierać takie, które posłużą nam na całą zimę i będą przede wszystkim ciepłe. Rok temu miał podobne również z kożuszkiem w środku TUTAJ. Tym razem postawiłam na coś podobnego. Zdecydowałam się na inną firmę i ciemniejszy kolor. Nie spodziewałam się, że aż takie pozytywne wrażenie na mnie zrobią te buciki. Są tak pięknie wykonane, że jestem nimi zachwycona. Oskarowi chodzi się w nich bardzo dobrze, a to najważniejsze. Do tego narazie dokupiliśmy kożuszek, który raczej będzie służył nam odświętnie. Szukam jeszcze fajnej kurtki, która będzie ciepła i posłuży Oskarowi na co dzień. Macie może jakieś sprawdzone modele godne polecenia? Dajcie koniecznie znać, bo ja nie mogę się zdecydować.

Do następnego!

Sylwia

 

stylizacja chłopięca

jeansy dla chłopca

bambini

kozuszek dla chłopca

STYLIZACJA CHŁOPIĘCA Z BUCIKAMI BAMBINI I KOŻUSZKIEM

kożuszek zara

Buciki – Bambini Manufaktura| Kożuszek, sweterek,jeansy,czapka- Zara|Pasek-H&M

More from sylwetta

White sneakers

Uwielbiam trampki mam ich w szafie parę par w różnych kolorach. Ostatnio...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz