MOJE MIEJSCE PRACY I NOWE ODKRYCIE PALETKA CIENI OD MAKEUP REVOLUTION.

domowe biuro

 

Pewnie większość z was kojarzy paletę firmy Chocolate Bar? Ja znalazłam jej świetny odpowiednik, jakim jest paletka cieni od  Makeup Revolution? Oczywiście kojarzyłam ją u innych osób, ale nigdy nie posiadałam swojej do dzisiaj.

PALETKA CIENI OD MAKEUP REVOLUTION

Marka ta ma w swoim asortymencie paletki w pięknych kolorach. Ciężko było mi się zdecydować na kolorystykę. Tak naprawdę w każdej z nich znajdują się kolory, które do mnie przemawiają. Co prawda ja należę do osób, które mocny makijaż z wykorzystaniem cieni używa tylko na jakieś specjalne wyjścia. Niestety nie mogłam sobie odmówić zakupu. Nie żałuję. Pigmenty cieni są bardzo trwałe i pięknie prezentują się na powiece. Cena w porównaniu do innych cieni o podobnej jakości jest naprawdę świetna i nie tak wygórowana, jak w innych przypadkach. Jestem zadowolona z zakupu i myślę, że to nie będzie jedyna moja paletka od tej marki.

Czy warto kupić paletkę cieni Death by Chocolate od Makeup Revolution?

Pisząc o wygórowanych cenach mam na myśli paletę od  Chocolate Bar, która jest moim marzeniem, ale narazie odstrasza mnie jej cena. Poza tym nie jestem “zapaloną” zwolenniczką mocnego makijażu, więc wystarczy mi czekoladka, którą właśnie nabyłam. Jej świetnym odpowiednikiem jest właśnie  Makeup  Revolution paleta cieni Detah by Chocolate. Widziałam wiele ciekawych opinii na jej temat i dlatego skusiłam się na nią. Nie żałuje zakupu, bo już po pierwszym zastosowaniu mogę przyznać, że warto w nią zainwestować. Świetnie trzymają się na powiece i te piękne kolory robią wrażenie.

Moje miejsce pracy-czyli jak urządzić biuro w domu?

Chciałam się podzielić z wami również moim małym kątem do pracy. Od jakiegoś czasu starałam się wygospodarować takie miejsce w domu, żeby to był kąt tylko i wyłącznie dla mnie takie miejsce do pracy, gdzie mogłabym usiąść w spokoju i popracować. Udało mi się ! Stworzyłam miejsce dla siebie idealne. Nie do końca jest jeszcze wyposażone, ale  myślę, że z czasem nabierze pełnego charakteru i za jakiś czas będę mogła aktualizować dla was ten wpis. Jak urządzić takie małe biuro? Najlepiej zacząć od wygospodarowania miejsca i później już tylko zakup najpotrzebniejszych rzeczy. Biurko może być stolik jakieś fajne i wygodne krzesło i resztę gadżetów, które potrzebujemy w pracy. Dobrze jest też mieć regał, na którym  pomieścimy swoje dokumenty.

biuro w domujak urządzić biuro w domu?PALETKA CIENI OD MAKEUP REVOLUTIONPALETKA CIENI OD MAKEUP REVOLUTIONPALETKA CIENI OD MAKEUP REVOLUTIONdomowe biuromałe biuro w domuPALETKA CIENI OD MAKEUP REVOLUTION
Biurko – Ikea |Krzesło – Allegro| Komputer – Acer | Ramka – Peco| Słoik na ołówki – Pepco| Ołówki – Allegro |Doniczka – No Name|

 

More from sylwetta

KOSMETYKI MINERALNE LILY LOLO

  Kosmetyki mineralne stały się ostatnio moim hitem. Pierwszy raz miałam z...
Czytaj dalej

komentarzy 8

Leave a Reply