HERMZ, CZYLI 4-STOPNIOWY ZESTAW DO ODBUDOWY WŁOSÓW.

hermz

 

 

Temat pielęgnacji moich włosów “przewijał” się na blogu już nie raz.  Niestety moje włosy mają tendencję do wypadania. Z tego faktu są dość rzadkie i niestety ciężko przywrócić im wygląd, którym mogłam się cieszyć kilka lat temu. Nadal popełniam wiele błędów, które sprawiają, że moje włosy są osłabione i łamliwe. Ciągłe związywanie w “kucyk” sprawia, że cebulka jest słabsza, a włosy wypadają. Mimo wszystko wygoda związywania daję górę i cierpi na tym objętość moich włosów. Jednak staram się zaradzać temu w inny sposób i przykładam większą uwagę do pielęgnacji włosów.

Przez ostatnie dni miałam okazję testować produktu Hermz do odbudowy włosów. Cztery produkty, które w czterech prostych krokach sprawiają, że włosy mniej wypadają i szybciej odrastają. Co prawda jeszcze jest za krótki okres, abym mogła w 100% to potwierdzić. Jednak już po ponad dwóch tygodniach stosowania zaczęłam zauważać różnicę w łamliwości oraz wypadaniu moich włosów. Efekt zauważalny jest na szczotce i przyznam, że podczas rozczesywania włosów jest ich znacznie mniej.

HERMZ DO ODBUDOWY WŁOSÓW W 4 KROKACH.

Jak wspomniałam powyżej, w zestawie marki Hermz (tutaj) znajdują się cztery produkty, które są kompleksową terapią na odbudowanie łamliwych, słabych i wypadających włosów. Pierwszym produktem jest peeling, który złuszcza i oczyszcza skórę głowy. Muszę przyznać, że pierwszy raz miałam styczność z peelingiem do skóry głowy. Delikatny masaż sprawia, że na głowie można odczuć przyjemne mrowienie, które pobudza cebulki włosów i  świetnie oczyszcza skórę głowy.

Zaraz po spłukaniu peelingu kolejnym produktem do zastosowania jest szampon oczyszczający. Bardzo przyjemny zapach i konsystencja. Kosmetyk jest łatwy w aplikowaniu i szybko rozprowadza się po włosach, tworząc delikatną pianę. Super oczyszcza włosy z zanieczyszczeń. Szampon jest bardzo wydajny, bo niewielka ilość kosmetyku wystarcza na moje włosy.

Trzecim produktem jest odżywka. Produkt ten nadaje włosom jedwabistości. Super wzmacnia i nawilża włosy. Tak jak w przypadku szamponu już niewielka ilość wystarczy, aby rozprowadzić kosmetyk na całe włosy. Odżywkę najlepiej przetrzymać na włosach około 5 minut a później dokładnie spłukać.

Ostatnim czwartym produktem jest serum. Ja nakładam je na lekko wilgotne włosy. Pomaga w ich rozczesywaniu i sprawia, że po wysuszeniu są mięciutkie i mają zwiększoną objętość. Kosmetyku nie spłukujemy.

Podsumowując, na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona z powyższych produktów, gdyż po tak krótkim czasie stosowania zauważalna jest różnica w kondycji moich włosów, a to dla mnie wielki plus.

 

HERM DO ODBUDOWY WŁOSÓW

na wypadające włosy

HERM DO ODBUDOWY WŁOSÓW

 

More from sylwetta

CZARNA PLISOWANA SPÓDNICA W STYLIZACJI

  Zakup plisowanej spódnicy chodził za mną od dawna. Z początku bardzo...
Czytaj dalej

Leave a Reply