KREM BB OD SENSUM MARE JAKO ŚWIETNA ALTERNATYWA PODKŁADU DO TWARZY.

KREM BB OD SENSUM MARE

 

 

Krem BB od Sensum Mare to tak naprawdę mój pierwszy krem BB, który potrafi zastąpić  podkład do twarzy. Ma świetne krycie i fajnie nawilża twarz. Już niewielka ilość produktu wystarczy, aby w moim przypadku pokryć całą powierzchnię buzi. Oprócz kremu BB jest jeszcze jeden produkt od Sensum Mare, który świetnie sprawdza się u mnie i myślę, że warto zastosować go przed użyciem wyżej wspomnianego kremu. Mowa o masce enzymatycznej, która ma działanie oczyszczające i wygładzające.

KREM BB OD SENSUM MARE JAKO ŚWIETNA ALTERNATYWA PODKŁADU DO TWARZY

Jak już wspomniałam krem BB, to świetna alternatywa dla podkładu. U mnie super sprawdza  się w okresie letnim, kiedy tak naprawdę nie nakładam zbyt mocnego makijażu. Zabrałam go na wakacje i to był strzał w 10. I tak właśnie przez ostatnie 7 dni pobytu nad morzem moimi kosmetykami do makijażu, które  używałam, to był krem  BB i tusz do rzęs. Moja twarz w pełni  odpoczęła od makijażu.

 

Krem BB AlgoTone od Sensum Mare oprócz świetnego krycia ma jeszcze wiele innych zalet. Nie zatyka porów, łatwo się go nakłada i ma przyjemny zapach. Ja wybrałam kolor medium, który bardzo fajnie dostosowuje się do kolorytu skóry. Jest jeszcze jeden produkt, który warto zakupić w zestawie z kremem. Mowa o delikatnym  peelingu enzymatycznym również marki Sensum Mare. Świetnie oczyszcza i wygładza skórę. Dzięki temu makijaż dłużej się utrzymuje i lepiej prezentuje na oczyszczonej i wygładzonej skórze. Przy regularnym stosowaniu możemy wyrównać koloryt skóry i twarz stanie się bardziej rozświetlona. Przyczynia się również do redukcji zmarszczek, co jest dodatkowym plusem.

Oczywiście oba te produkty można zakupić w sklepie Topestetic. Tak jak pisałam w tym wpisie, w sklepie  można zasięgnąć bezpłatnej konsultacji kosmetologa, który pomoże dobrać kosmetyk do naszych potrzeb i wymogów. Uwielbiam ten sklep, bo posiada ogromny asortyment, jeśli chodzi o wybór kosmetyków i marek. Dodatkowo do każdego zamówienia dodawane są próbki kosmetyków i mały upominek.

Sensum Mare algotone

peeling Sensum Mare

Desenio

KREM BB OD SENSUM MARE

 

More from sylwetta

ŻÓŁTY AKCENT

  Witajcie :) Po dość sporej przerwie wreszcie udało mi się stworzyć...
Czytaj dalej

Leave a Reply