ZABAWKI OD WOODEN.CITY, KTÓRE POBUDZAJĄ DZIECIĘCĄ WYOBRAŹNIĘ

PRZENOSIMY SIĘ DO ŚWIATA MAGI, KTÓRY TWORZĄ ZABAWKI WOODEN.CITY

 

Ciągle zachwycam się przedmiotami, jakie tworzone są dla dzieci. Na rynku nie brakuje różnorodnych zabawek, które nie tylko wyglądają pięknie na półce w dziecięcym pokoju, ale również sprawiają, że zabawa nimi staje się kreatywna i pobudza  wyobraźnię. Takimi zabawkami są Wooden.City, bo to zabawki nie tylko dla dzieci, ale również i dorosłych.

ZABAWKI OD WOODEN.CITY, KTÓRE POBUDZAJĄ NIE TYLKO DZIECIĘCĄ WYOBRAŹNIĘ

Dzisiaj przenosimy się do świata magi dzięki niesamowitym zabawkom od WOODEN.CITY. Co je wyróżnia na tle innych? Myślę, że kreatywność i to, co możemy z nich stworzyć. Dzieci uwielbiają klocki, dzięki którym mogą budować różne ciekawe konstrukcje. Z Wooden.City zabawa wygląda podobnie z taką różnicą, że konstrukcje są bardziej rozbudowane i posiadają więcej części. Wszystko zależy od zabawek, bo w sklepie (TUTAJ) możemy znaleźć bardzo duży wybór. Bywają modele proste do złożenia składające się z kilku części, a bywają i takie, na których złożenie potrzeba o wiele więcej czasu i skupienia. Są to konstrukcje, które wymagają pomocy dorosłych, bo to zabawki przeznaczone dla małych i dużych.

Zabawki Wooden.City przyjazne środowisku

Zabawki Wooden.City wykonane są z naturalnych tworzyw przyjazne środowisku. Wszystko jest Eco, a złożenie ich nie wymaga używania kleju. Każda zabawka jest niesamowita i sprawia, że dzięki niej możemy  przenieść się w świat magi. Budowanie każdej zabawki od podstaw jest bardzo ekscytujące i bardzo pobudza wyobraźnię. My posiadamy w domu diabelski młyn oraz wiatrak. Obie te zabawki mają kluczyk, który po nakręceniu sprawia, że niektóre części się ruszają. Zabawki Wooden.City cieszą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Myślę, że to świetny sposób na spędzenie wspólnych rodzinnych wieczorów. Po złożeniu zabawka cieszy oko, bo nie ukrywam, że każda z nich pięknie się prezentuje. Może nam służyć również jako ozdoba. Chcąc zainteresować czymś na dłużej dziecko bez wątpienia zrobicie to dzięki Wooden.City.

Tak na koniec jeszcze wspomnę o jednej rzeczy. Wchodząc na stronę tych zabawek, oniemiałam z zachwytu. Nie mogłam uwierzyć, że  tak piękne konstrukcje mogą być tworzone. Jestem pełna zdumienia, że ludzie mają taką wyobraźnię i potrafią tworzyć takie niesamowite i kreatywne cuda.

 

 ZABAWKI

drewniane konstrukcje

zabawki dla dziecka

drewniane zabawki

PRZENOSIMY SIĘ DO ŚWIATA MAGI, KTÓRY TWORZĄ ZABAWKI WOODEN.CITY

 ZABAWKI z wyobraźnią

kreatywne zabawki

drewniane układanki

wooden.city zabawki

More from sylwetta

STYLIZACJE WESELNE

  Witajcie kochani ! W dzisiejszym poście pojawią się dwie stylizacje weselne...
Czytaj dalej

komentarze 2

Dodaj komentarz