DODATKI DO POKOJU DZIECIĘCEGO

DODATKI DO POKOJU DZIECIĘCEGO

Witajcie!

 

Dodatki do pokoju dziecięcego, tego tematu jeszcze nie było. Właśnie tym razem chciałam skupić się na samych dodatkach, bo wpis dotyczący pokoju dziecka już był min. TUTAJ i TUTAJ.

DODATKI DO POKOJU DZIECIĘCEGO

Przy wyborze dodatków skupiłam się głównie na produktach, które wpasowałyby się w klimat pokoju Oskara. Założeniem było, aby zrobić mu pokój leśny, więc i dodatki musiały do tego pasować. Bez sensu by było pokazać nagle w tym pokoju np. królika w stylu skandynawskim, bo za bardzo by już do niego nie pasował. Jak już miałam cel i obrałam punk, w którym kierunku chce stworzyć pokój, to zabrałam się za wyszukiwanie odpowiednich dodatków.

DEKORACJE POKOJU DZIECIĘCEGO

Jak już wiecie, lubię naturalne produkty. Starałam się również takie dodatki dobierać. Poduszki wykonane są z lnu. Piękna lampka od Unky , tęcza i dekoracyjny klocek zrobione są z drewna. Każda z tych rzeczy tworzona jest ręcznie z dbałością o każdy szczegół. Myślę, że pod względem kolorystycznym udało mi się, to wszystko fajnie razem zgrać.  W dalszym ciągu brakuje jeszcze jednej bardzo ważnej rzeczy, ale na chwilę obecną nie udało mi się jeszcze jej znaleźć. Cały czas szukam biurka, które będzie odpowiednie do pokoju Oskara. Od września idzie do przedszkola i mam nadzieję, że do tego czasu biurko już będzie stało na wyznaczonym miejscu. Jeśli znajdę, to na pewno wam je pokażę :)

Dajcie znać, co sądzicie o pokazanych dodatkach. Wszystkie produkty oznaczyłam linkami na samym dole wpisu. Jeśli zainteresował was jakiś produkt, to wystarczy kliknąć, w link i przekieruje was do danego sklepu.

Do następnego!

Sylwia

dodatki do pokoju dziecka

dodatki do pokoju chłopca

pokój chłopca dodatki

pokój dziecka

dodatki do pokoju chłopca

dodatki do pokoju chłopca

pokój dziecka i dodatki

Lampka miś- Unky | Drewniana tęcz i kolecek z literką – Zuza home| Lampka gwiazdka- Luna|Pikowane poduszki i poduszka tęcza- Cacko| Namiot i myszka – Studio Cotou| Lisek- Mimiweaving

 

More from sylwetta

W poszukiwaniu imprezowej stylizacji….

Małymi kroczkami zbliża się weekend :-) Wyjeżdżam do Katowic i sobotni wieczór...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz