UCIEKAŁAM DO NIEGO, ABY ODPOCZĄĆ! KOSZARY ARCHE HOTEL, CZYLI HISTORIA W NOWOCZESNYM WYDANIU

koszary hotel arche góra kalwaria

 

Uwielbiam podróżować i poznawać nowe miejsca. Głównie jeździmy po Polsce, ale myślę, że kiedyś i poszerzymy te nasze podróże o inne kraje. Tym razem postanowiliśmy wyjechać na weekend i odpocząć. Szukaliśmy czegoś fajnego, gdzie znajdziemy wszystko w jednym miejscu. Zależało nam, aby było pyszne jedzenie i ciekawe atrakcje. Takim sposobem trafiliśmy do KOSZARY ARCHE HOTEL. Całą ofertę hotelu możecie zobaczyć TUTAJ. Dla mnie okazał się strzałem w 10, dlatego postanowiłam do niego uciec i zabrać rodzinę ze sobą.

hotel arche koszary

hotel arche

hotel arche koszary

weekend hotel arche

UCIEKAŁAM DO NIEGO ABY ODPOCZĄĆ! KOSZARY ARCHE HOTEL,CZYLI HISTORIA W NOWOCZESNYM WYDANIU

Jedzenie w Koszary Arche Hotel

W hotelu znajduje się Kantyna, w której serwowane są posiłki. Pyszne śniadania ze świeżym pieczywem i ciepłymi daniami. Gorąca kawa czy herbata. Niczego nie brakuje. Znajduje się tam również kącik dla dzieci, w którym nasza pociecha może się pobawić. Posiłki z karty dań, są świetnie przyrządzane i pięknie podane. Zasmakował mi łosoś i muszę przyznać, że lepszego w życiu nie jadłam. Połączenie różnych smaków i składników wyśmienicie się ze sobą łączyło. Przepis na łososia, jak również wszystkie dania z karty są komponowane przez szefa kuchni. Kuchnia myśli nawet o najmłodszych i w karcie znajduje się również menu dziecięce. Uwielbiam, jak w jednym miejscu jest tak wszystko doskonale przemyślane.

kantyna koszary arche hotel

śniadania arche hotel

UCIEKAŁAM DO NIEGO ABY ODPOCZĄĆ! KOSZARY ARCHE HOTEL,CZYLI HISTORIA W NOWOCZESNYM WYDANIU

hotel arche

kuchnia koszary arche hotel

odpoczynek w hotelu koszary arche

pyszny łosoś

koszary

Atrakcje Koszary Arche Hotel Góra Kalwaria

Atrakcją, z której udało nam się skorzystać była wycieczka rowerowa. Muszę przyznać, że było to dla mnie nie lada wyzwanie, bo na rowerze ostatnio jeździłam chyba w podstawówce. Rowery w hotelu były solidnie przygotowane i zadbane tak, aby niczego nam nie brakowało. Czuliśmy się na nich bezpiecznie. Oskar  zachwycony, my również. Zwiedziliśmy pobliskie tereny i cieszyliśmy się widokami znajdujących się tam zabytków. Zdecydowanie ta atrakcja w  Koszary Arche Hotel przypadła nam do gustu i myślę, że jest świetnym pomysłem na spędzenie całego aktywnego dnia  poza hotelem.

Hotel znajduje się blisko centrum, więc udało nam się nawet wyskoczyć do miasta na wspólny rodzinny spacer. Zwiedziliśmy prawie całe miasteczko. Skosztowaliśmy smacznych lodów i podziwialiśmy  całą okolicę. Park w centrum miasteczka jest pięknie urządzony, więc można w nim odpocząć. Duża przestrzeń na spacery z dzieckiem aż żałujemy, że nie zabraliśmy dla Oskara hulajnogi. Niedaleko hotelu znajduje się również plac zabaw, z którego Oskar nie chciał wyjść.

Oprócz tych wszystkich atrakcji i pięknego miejsca zachwyciła mnie również obsługa. Muszę przyznać, że profesjonalne podejście do gości i kultura osobista pracowników sprawiła, że czułam się tam bardzo dobrze. Oskar robił nam psikusy, ale jedna z Pań na recepcji pomogła nam to wszystko opanować bez żadnych pretensji tylko z profesjonalnym podejściem do danej sytuacji.

wycieczka rowerowa

UCIEKAŁAM DO NIEGO ABY ODPOCZĄĆ! KOSZARY ARCHE HOTEL,CZYLI HISTORIA W NOWOCZESNYM WYDANIU

koszary arche hotel

rowery

hotel

UCIEKAŁAM DO NIEGO ABY ODPOCZĄĆ! KOSZARY ARCHE HOTEL,CZYLI HISTORIA W NOWOCZESNYM WYDANIU

Zapraszam was do odwiedzania Kategorii Nasze Podróże

More from sylwetta

STYLIZACJA #2

  Witajcie! Dzisiaj mam dla was typowy casual look. Zestaw , który...
Czytaj dalej

komentarzy 7

Leave a Reply