NASZE WAKACJE NAD MORZEM. ROWY I VILLA LAGUNA

NASZE WAKACJE NAD MORZEM. ROWY I VILLA LAGUNA

 

Odkąd pamiętam, uwielbiałam i kochałam morze. Jak byłam dzieckiem, praktycznie w każde wakacje rodzice wysyłali mnie na kolonie lub obozy nad morze. Kiedyś nawet moim marzeniem było, aby popłynąć w rejs i zobaczyć po drodze wiele ciekawych i nieznanych miejsc i to niekoniecznie w Polsce. Ostatnio nawet znalazłam ciekawą stronę globtourist.com, gdzie można dowiedzieć się więcej na temat właśnie takiego rejsu. Tak sobie myślę, że musi to być niesamowita przygoda pełna wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła doświadczyć takiego przeżycia. Muszę tylko poczekać aż Oskarek trochę dorośnie, bo oczywiście nie wyobrażam sobie płynąć sama. Tylko z rodziną najlepiej przeżywać takie niezapomniane momenty.

NASZE WAKACJE NAD MORZEM. ROWY I VILLA LAGUNA

Nasze wakacje nad morzem spędziliśmy w tym roku w mieście Rowy. Przyznam się wam szczerze, że to chyba najlepsza miejscowość, w jakiej byliśmy do tej pory. Super jest wszystko zorganizowane pod kątem rodzin z dziećmi. Gdzie się nie przejdzie tam przy każdej Villi czy Apartamencie jest plac zabaw. Widać, że dbają o komfort nie tylko dla dorosłych, ale także starają się zapewnić atrakcje tym najmłodszym.

Rowy  same w sobie są pięknym miejscem, w którym można naprawdę wypocząć. Część plaży możecie  zobaczyć TUTAJ. Szeroka i czysta plaża. Do tego miasteczko pełne atrakcji. W okolicach znajdują się również inne ciekawe miejsca jak Słowiński Parka Narodowy, piękne miasteczko Ustka, a także cudowne dzikie plaże, które sprawiają niesamowite wrażenie i są wspaniałym miejscem do niezapomnianych sesji zdjęciowych. W przeciągu naszego pobytu nie udało nam się wszystkiego zwiedzić, więc myślę, że jeszcze na pewno tam wrócimy.

Plaża Ustka

Ustka

Ustka

plaża Ustka

Plaża Rowy

wakacje nad morzem

Plaża Orzechowo

plaża Orzechowo

plaża Orzechowo

Villa Laguna Rowy

Miejsce w tej Villi udało nam się znaleźć dzień przed wyjazdem. Szukałam przez kilka dni odpowiedniego miejsca dla nas. Podobało mi się wiele, ale ciągle coś było nie tak. Albo było za drogo a warunki takie sobie, albo nie było już miejsc. Villa Laguna zachwyciła mnie ceną i ogólnym wyglądem. Pokoje super dostosowane do wszystkich potrzeb (niestety nie udało mi się zrobić zdjęć). W opisie widniała informacja, że przyjazne jest alergikom i to przekonało mnie najbardziej.

Cena za 9 nocy za 2 dorosłe osoby i dziecko w okresie koniec sierpnia i początek września kosztował nas 890 zł . Super cena jak na takie świetne warunki. Do plaży musieliśmy przejść kawałek, ale dzięki temu poznaliśmy lepiej uroki tego pięknego miasteczka. Co więcej, jeśli chodzi o samą Villę, spodobało mi się to, że do dyspozycji wynajmujących były rowery, samochodziki i wózki na plażę. Udało nam się skorzystać z takiego wózka i muszę przyznać, że to świetna sprawa. Dodatkowo jak widzicie na poniższych zdjęciach plac zabaw dla dzieci, który był dodatkowym plusem.

Jeśli chodzi o sam wynajem, to przewidziane jest wszystko. Każdy ma do dyspozycji swoje miejsce parkingowe dodatkowo każdy apartament posiada balkon lub wyjście na tarasik. Pokoje mają dwa łóżka plus rozkładaną kanapę, a także aneks kuchenny z lodówką. Dodatkowo w każdym pokoju jest łazienka. Czysto i przyjemnie. Nam spało się w tym miejscu świetnie. Jeśli kiedyś będziecie planowali wypad nad morze do miejscowości Rowy, to zapoznajcie się z ich ofertą. Polecam!

Do następnego!

Sylwia

Villa Laguna Rowy

NASZE WAKACJE NAD MORZEM. ROWY I VILLA LAGUNA

apartamenty Rowy

pokoje do wynajęcia Rowy

wakacje nad morzem Villa Laguna

villa Laguna

Villa Laguna Rowy

 

 

More from sylwetta

ŻÓŁTY AKCENT

  Witajcie :) Po dość sporej przerwie wreszcie udało mi się stworzyć...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz