CO ZABRAĆ NAD MORZE Z DZIECKIEM?

CO ZABRAĆ NAD MORZE Z DZIECKIEM?

 

Długo wyczekiwane wakacje. Miało ich nie być, ale są! Udało się i jesteśmy nad cudownym Morzem Bałtyckim. Jednak jeśli czegoś bardzo chcesz i starasz się robić wszystko, żeby udało się to osiągnąć, to się udaje! Piszę do was z pięknej nadmorskiej miejscowości Rowy. Jest cudownie, pogoda dopisuje, a miasteczko jest naprawdę bardzo fajne. Korzystamy, odpoczywamy i zwiedzamy. Wakacje z dzieckiem zaskakują mnie za każdym razem. Im dziecko starsze tym jest ciekawiej. Pisałam wam kiedyś wpis o gadżetach, które warto zabrać na wakacje z dzieckiem. Która rzecz z nich sprawdza się u nas najlepiej ? Okaże się pewnie niebawem :) Narazie świetnie sprawdza się nocnik. Rewelacja w czasie podróży!

CO ZABRAĆ NAD MORZE Z DZIECKIEM?

W odpowiedzi na zapytanie co zabrać nad morze z dzieckiem mogłabym odpowiedzieć wszystko. W naszym przypadku cokolwiek bym nie wzięła, to i tak byłoby mało. Serio musiałabym chyba zabrać cały dom, żeby było dobrze. Jak Oskarek był mniejszy, jakoś nie przywiązywałam do tego uwagi, może dlatego, że nie potrzebował aż tylu rzeczy, a teraz? Ciągle czegoś brakuje, mimo że starałam się zabrać najpotrzebniejsze produkty. Mam tutaj na myśli te do zabawy. Na szczęście Oskar jest w takim wieku, że niekiedy na ratunek przychodzą nam zwykłe rzeczy. Nawet zwykły patyk staje się dla niego atrakcją. Więc jak już się bardzo nudzi, to szukam innych rozwiązań, jakie daje nam natura :) Jak widzicie na poniższych zdjęciach. Zapomnieliśmy z pokoju, który wynajmujemy zabrać na plaże zestawu do budowania babek z piasku. Super, że udało się stworzyć mu atrakcję zwykłym patykiem. Biegał z nim wszędzie i kopał w piasku :) Kiedyś udało się go zająć kamyczkami. Przesypywał je sobie z pudełka do pudełka. Trzeba szukać różnych rozwiązań, aby dziecko się nie nudziło.

Apteczka na wakacje

W przypadku alergika najważniejsze jest to, aby zabrać najpotrzebniejsze lekarstwa, bo niekiedy nie ma  czasu na szukanie apteki. Na szczęście Oskar nie wymaga czegoś specjalnego, ale mimo wszystko zawsze mam ze sobą wszystkie niezbędne produkty.

Dodatkowe produkty dla dzieci, które warto zabrać na wakacje

Ja zawsze dodatkowo zabieram dla małego kocyk, poduszkę oraz ulubione przytulanki. Mimo że w miejscach, których bywamy, to wszystko się znajduje w wyposażeniu, to wolę to zabrać. Jestem zdania, że dziecku się lepiej śpi, jak ma coś swojego z domu. Oczywiście zabieramy również zabawki, ale tutaj to temat rzeka. Zazwyczaj są to te, które synek lubi najbardziej. Niestety bywa też tak, że akurat na wakacjach małemu się one nudzą i potrzebuje innych. Ehh te nasze kochane dzieci :)

Fajne jest to, że w sezonie jest sporo sklepików i straganików, gdzie możemy zakupić wiele ciekawych dla dziecka rzeczy. Do koloru do wyboru i na plażę i do zabawy. Na pewno nie będzie się nudziło. Mamy gwarancje, że jak coś zapomnimy, to w zamian kupimy. Tylko, czy to wszystko jest nam potrzebne? Lepiej zająć dziecko czymś innym, czyż nie?

A wy co zabieracie zawsze na wakacje z dzieckiem?

Do następnego!

Sylwia

wakacje z dzieckiem

wakacje nad morzem

CO ZABRAĆ NAD MORZE Z DZIECKIEM?

CO ZABRAĆ NAD MORZE Z DZIECKIEM?

wakacje z dzieckiem

More from sylwetta

ZAKWAS Z BURAKÓW

  ZAKWAS Z BURAKÓW Jednym z naturalnych probiotyków jest naturalny zakwas z...
Czytaj dalej

komentarze 2

Leave a Reply