GDZIE WARTO PÓJŚĆ Z DZIECKIEM, BĘDĄC W KRAKOWIE?

klockoland

ATRAKCJE DLA DZIECI W KRAKOWIE

 

Wśród was są osoby, które nie raz miały okazję być w Krakowie. Jeśli są tacy co nie byli, to zachęcam was do odwiedzenia tego cudownego i klimatycznego miasta. Kościół Mariacki to główna wizytówka Krakowa. Gdy jednak przesuniemy się nieco dalej, kierując się na Plac Mariacki, to idąc jeszcze jakieś 200m trafimy na ulicę Mikołajską. Pod numerem 13 znajduje się niesamowite miejsce, którym każde dziecko będzie oczarowane KLOCKOLAND.

GDZIE WARTO PÓJŚĆ Z DZIECKIEM, BĘDĄC W KRAKOWIE?

Klockoland zdecydowanie widnieje na jednym z pierwszych miejsc, jeśli szukamy ciekawych rozrywek dla dzieci, będąc w Krakowie. Jest to jedyne miejsce w Polsce z tego typu atrakcją. Jeśli będziecie w Krakowie, to musicie koniecznie do nich zajrzeć. Wszystkie dzieci nie tylko fani klocków lego będą zafascynowane tym miejscem. Jednym słowem ciężko z niego wyjść.

Oskar był zachwycony tym, że mógł sterować pociągiem, który płynnie poruszał się po torach. Oprócz kierowania pociągiem zdecydowanie zachwycił go robot, który upuszczał piłki w wysokości. Niesamowite, że dziecko, które po drodze marudzi, że bolą go nogi, nagle o tym zapomina i biega jak szalone po schodach w tę i z powrotem, aby złapać piłki. Frajda dla niego murowana.  Naprawdę byłam pod wrażeniem tego, w jaki sposób ten robot go zainteresował. Zobaczycie go poniżej na zdjęciach.

Dlaczego warto odwiedzić Klockoland w Krakowie?

Dwa lata temu mieliśmy okazję być na otwarciu tego niesamowitego miejsca. Oskarek miał wtedy dwa latka i już wtedy Klockoland zrobił na nim świetne wrażenie. Teraz udało nam się odwiedzić wystawę robotów z klocków lego w innym miejscu.  Jak wspomniałam wcześniej, teraz znajduje się w pobliżu rynku. Muszę przyznać, że to miejsce urzekło nas jeszcze bardziej. Panuje w nim super klimat. Wchodząc tam, możemy dostrzec ogrom różnorodnych robotów. Wszystkie możemy sterować własnoręcznie, obserwując przy tym jednocześnie to,  jakie fajne rzeczy potrafią wykonywać. Dziecko przez zabawę może nauczyć się wielu rzeczy. Przykładem jest głowa, w której możemy poruszać brwiami, językiem czy uszami. Jest też robot, który układa kostkę Rubika oraz wiele, wiele innych.

Klockoland podzielony jest na trzy strefy. Pierwszą jest strefa robotów. Druga  sala, w której można zbudować własnego robota, czyli taka trochę strefa warsztatowa. Trzecia strefa jest miejscem budowania z większych klocków, która świetnie się sprawdzają u mniejszych dzieci. Wszystko przemyślane jest właśnie z myślą o tym, aby każde dziecko skorzystało z atrakcji i znalazło coś dla siebie. Oskar nie chciał wyjść  na koniec właśnie z miejsca budowania. Chyba spodobała mu się ilość klocków, jaką tam zobaczył. Nasz pobyt trwał prawie trzy godziny i cudem udało nam się namówić go do wyjścia. Myślę, że chętnie posiedziałby tam do zamknięcia.

W jakich dniach i godzinach otwarty jest Klockoland?

Wszystkie szczegóły dotyczące godzin i dni otwarcia Klockolandu możecie zobaczyć na stronie internetowej TUTAJ. Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania urodzin, a nawet wycieczek w większych grupach. Klockoland, to naprawdę świetne miejsce nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. Myślę, że każdy będzie bawił się tam świetnie.

GDZIE WARTO PÓJŚĆ Z DZIECKIEM, BĘDĄC W KRAKOWIE?

kraków co warto zwiedzić z dzieckiem

klockoland w krakowie

czas z dzieckiem w krakowie

wystawa robotów z klocków

klockoland

klockoland kraków

Klockoland Mikołajska 13

klocki lego w krakowie

GDZIE WARTO PÓJŚĆ Z DZIECKIEM, BĘDĄC W KRAKOWIE?

klockoland miejsce dla dzici

GDZIE WARTO PÓJŚĆ Z DZIECKIEM, BĘDĄC W KRAKOWIE?

klockoland kraków

klocki lego w klockolandzie

klockoland klocki lego

atrakcje dla dzieci w krakowie

wystawa robotów z klocków lego klockoland

klockoland

More from sylwetta

KONKURS

  Witajcie! Dzisiaj kochani mam dla Was KONKURS do wygrania torba  MANGO ...
Czytaj dalej

komentarze 2

Dodaj komentarz