PREZENT DLA BABCI I DZIADKA Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA

PREZENT DLA BABCI I DZIADKA Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA

 

Witajcie!

Wielkimi krokami zbliża się Święto naszych kochanych babć i dziadków. Lubię to Święto! Niestety im jesteśmy starsi nasze babcie i dziadkowie również się starzeją coraz bardziej. Póki są z nami, odwiedzamy ich tak często, jak się to da. Mnie ze strony moich rodziców został tylko kochany dziadek, który od zawsze był i jest dla mnie jak tata. Cieszę się, że zdrowie mu dopisuje i że mój syn może go poznawać cały czas, jak tylko się z nim widzimy. Oskar ma dwie babcie i dwóch dziadków z okazji tego, że zbliża się wielkimi krokami ich święto, staram się wymyślić jakiś oryginalny prezent na dzień babci i dziadka. Wpadłam na fajny pomysł , o którym napiszę wam poniżej.

PREZENT DLA BABCI I DZIADKA Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA

W ty roku chciałam im sprawić coś wyjątkowego. Postanowiłam sięgnąć do 3 lat wstecz i poszukać ciekawych zdjęć Oskarka z dziadkami aż do dzisiaj. Wszystko mam zamiar posegregować i uzbierać w jedną całość . Fotoksiążka będzie fajnym pomysłem, aby stworzyć taką ciekawą historię zdjęć . Myślę, że sprawi im to ogromną radość i będzie super pamiątką. Czeka mnie teraz mnóstwo pracy, żeby poszukać tych wszystkich zdjęć i je posegregować. Do tego wielkiego święta zostało jeszcze sporo czasu, dlatego w tym tygodniu zabieram się do roboty, aby fotoksiążka zdążyła dojść.

A wy jakie macie pomysły na prezent dla babci i dziadka? Oczywiście nie zapominam o moim kochanym dziadku, do którego na pewno pojadę :)

Do następnego!

Sylwia

PREZENT DLA BABCI I DZIADKA Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA

 

More from sylwetta

COŚ NA JESIENNE WIECZORY

  Nie wiem jak Wy, ale ja za jesienią nie przepadam. No,...
Czytaj dalej

komentarze 2

Dodaj komentarz