STYLIZACJA #2

STYLIZACJA #2

 

Witajcie!

Dzisiaj mam dla was typowy casual look. Zestaw , który idealnie sprawdzi się do pracy. Super duża shopper bag zmieści laptopa, aparat i dokumenty. Jest bardzo pojemna i praktyczna, super można ją zestawić z wieloma stylizacjami, więc warto zainwestować przynajmniej w jedną taką torebkę.

STYLIZACJA #2

W dzisiejszej stylizacji króluje czerń w połączeniu z kolorem camel, który od dłuższego czasu uwielbiam. Płaszcz , który widzieliście już min. TUTAJ w nieco ciemniejszym odcieniu niż golf, do tego czarne dodatki w postaci wspomnianej wyżej torebki i klasycznego czarnego zegarka. Jedynie co wyróżnić się może w tym zestawie to okulary, które mają ciekawy wzór i kolor . Zegarek możecie kupić TUTAJ, a okulary TUTAJ. Do całej stylizacji dobrałam botki z ciekawy akcentem z boku.

Co myślicie o takich prostych zestawach na co dzień i do pracy? Wolicie chodzić w szpilkach czy stawiacie raczej na wygodne obuwie? Ja jeszcze do niedawna uwielbiałam ciągle buty na słupku czy obcasie, ale ostatnio strasznie wygodnie się czuję w zwykłych botkach i sztybletach. Super sprawdzają się na dłuższe wypady. Jak muszę coś załatwić na mieście lub wychodzę z synkiem na dłuższe spacery, wtedy obowiązkowo je zakładam.

Do następnego!

Sylwia

 

 

 

STYLIZACJA #2

STYLIZACJA #2

STYLIZACJA #2

STYLIZACJA #2

STYLIZACJA #2

STYLIZACJA #2

STYLIZACJA #2

STYLIZACJA #2

STYLIZACJA #2

Torebka- Brytyjka|Płaszcz-H&M|Spodnie -No Name|Golf- New Look|Buty- Renee| Okulary, Zegarek-Komono

 

More from sylwetta

31 URODZINY

Witajcie!   31 urodziny kończy się tylko raz …w sumie każde czy...
Czytaj dalej

komentarzy 12

Dodaj komentarz