KUCHNIA MOICH MARZEŃ

smeg

 

Witajcie!

Dzisiaj mam dla Was post bardziej inspiracyjny. Jakiś czas temu wspominałam Wam o tym, że w najbliższych planach mamy budowę domu. W chwili obecnej jesteśmy na etapie wybierania projektu u ARCHON,który w swojej ofercie ma mnóstwo pięknych projektów. Wiem, że u nich znajdziemy dom swoich marzeń , który będzie również odpowiedni do wymiarów naszej działki. Mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła podzielić się już z Wami projektem jaki wybraliśmy. Nie mogę się doczekać :)Chciałabym dom a raczej mały domek, który będzie przytulny i funkcjonalny. Już w mojej głowie snują się plany jak urządzę go w całości. Uwielbiam styl boho, retro więc myślę, że  nie zabraknie go w wystroju. Nie mogę się już doczekać bo uwielbiam planować , urządzać a przede wszystkim kupować to co sobie zaplanuję. Jak każdy mam swoje marzenia i cele i mam nadzieję, że w wystroju naszego domu uda mi się je spełnić. Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami kilkoma inspiracjami .

KUCHNIA MOICH MARZEŃ

Jak wygląda w moich marzeniach? Napiszę jedną ważną rzecz … chciałabym, żeby królował w niej SMEG. Jestem zakochana w produktach tej firmy . Podoba mi się dosłownie wszystko począwszy od lodówki a skończywszy na mikserze . Chciałabym , aby całe wyposażenie było właśnie takie. Do tego marzy mi się ściana  z cegły, drewniany stół i krzesła oraz piękne białe meble i ciekawa , niebanalna podłoga. Czy to w ogóle jest realne? Jeśli chodzi o finanse te artykuły nie należą do najtańszych, ale myślę, że ciężką pracą może uda mi się spełnić to marzenie. Bo przecież warto marzyć i walczyć o swoje marzenia prawda?

Może wśród Was jest ktoś kto posiada produkty SMEG? Mógłby podzielić się opinią na ich temat? Chętnie dowiedziałabym się czy są warte swojej ceny bo design, jak dla mnie jest obłędny.Ciekawa też jestem co sądzicie na temat mojej wizji kuchni ? Poniżej mam dla Was kilka zdjęć z udziałem tych pięknych produktów od SMEG. Cudne prawda?

 

Do następnego!

Sylwia

 

KUCHNIA MOICH MARZEŃ

KUCHNIA MOICH MARZEŃ

KUCHNIA MOICH MARZEŃ

KUCHNIA MOICH MARZEŃ

KUCHNIA MOICH MARZEŃ

KUCHNIA MOICH MARZEŃ

Stół, krzesła-  TUTAJ

zdjęcia pochodzą z Pinterest

More from sylwetta

PODRÓŻE Z ELODIE DETAILS

    Witajcie! Z przyjemnością informuję , że od dzisiaj na blogu...
Czytaj dalej

komentarze 3

Dodaj komentarz