ZEGAREK Z LOKALIZATOREM GPS DLA OSÓB STARSZYCH

zegarek GPS

 

Witajcie!

Dzisiaj będzie słów kilka o wyjątkowej dla mnie osobie. Gdy na świecie zabrakło mojego taty, to on na jakiś czas przejął jego stery. Opiekował się i troszczył o mnie i moje rodzeństwo. Pomagał i pomaga do dzisiaj. Dziadek, to dla mnie cudowny człowiek, który w życiu przeszedł bardzo dużo. Uwielbiam słuchać jego opowieści, bo wtedy przenoszę się w zupełnie inny nieznany mi świat. Nie chciałabym być  w tych czasach kiedy on przeżywał swoje dzieciństwo. Jako chłopiec przeżył wojnę. Niekiedy, aż ciężko sobie wyobrazić, że kiedyś tak wyglądał świat. Były również ciężkie momenty, kiedy trwała walka o jego zdrowie. Truchlałam na samą myśl, że mogłoby mu się coś stać.

Dla mnie zawsze był, jest i będzie autorytetem. On pokazał mi, że warto walczyć i że się da osiągnąć wiele, jeśli się tylko tego bardzo chce. Jestem wdzięczna, że mam takiego dziadka, od którego mogę czerpać tak wiele nauki. W maju obchodził swoje 87 urodziny. Piękny wiek. Nie da się odwdzięczyć za to wszystko, co dla mnie zrobił, nigdy mu tego nie zapomnę.  Mimo wszystko staram się odwzajemnić  mu tę jego dobroć w inny sposób, jak tylko potrafię.

ZEGAREK Z LOKALIZATOREM GPS DLA OSÓB STARSZYCH

Zegarek z lokalizatorem dla osób starszych jest to urządzenie, które w dużym stopniu może pomóc i uchronić naszych bliskich. Pomaga w lokalizacji, kiedy oddalą się od domu i nie możemy ich odnaleźć. To właśnie takie zegarek wybrałam na urodziny dla mojego dziadka z myślą o jego bezpieczeństwie i zdrowiu.

Jakie funkcje pełni zegarek GPS?

Ma funkcję normalnego zegarka z dość sporym wyświetlaczem co ułatwia osobie starszej w łatwy sposób zobaczyć godzinę. Dodatkowo ma  wbudowany pulsometr, który pomaga monitorować stan zdrowia. Wystarczy wcisnąć jeden guzik, który zmierzy puls. Fajną opcją również jest to, że zegarek pełni również funkcję telefonu. Można w nim umieścić dziesięć numerów do bliskich osób i w bardzo łatwy sposób, bo za pomocą jednego guzika się z nimi skontaktować. Do każdego zegarka dołączona jest karta SIM ważna bezterminowo. Jeśli uważacie, że taki zegarek przydałby się komuś z waszej rodziny to na hasło: sylwetta20 możecie otrzymać 20% zniżki. Zegarek, który wybrałam dla mojego dziadka, dostępny jest TUTAJ. Będę miała dla was również Konkurs na fb, gdzie będzie do wygrania taki zegarek. Zatem śledźcie uważnie.

Jak działa zegarek GPS?

Coraz więcej słyszy się o zaginięciu dzieci czy osób starszych. Jeśli martwimy się o naszych bliskich i podejrzewamy, że mogą się gdzieś oddalić bez naszej wiedzy i zabłądzić, to możemy za pomocą zegarka w łatwy sposób ich odnaleźć. Wystarczy ściągnąć odpowiednią aplikację Bezpieczna Rodzina , która pokaże nam, gdzie nasz bliski się znajduje. Zegarek działa przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Bliski może go nosić w formie zegarka, a my możemy mieć pewność, że w razie konieczności jesteśmy w stanie go odnaleźć. Do wspomnianej wyżej aplikacji możemy dodać również inne urządzenia np. zewnętrzną kamerę obrotową, dzięki której możemy obserwować co dzieje się wokół domu. Więcej na temat kamery możecie przeczytać TUTAJ.

Na koniec wspomnę, że taki zegarek, to fajny pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby. Możemy obdarować nim dziadka, babcię, mamę czy tatę. Dzięki wbudowanym funkcjom może się przydać w każdej sytuacji. Co myślicie o takich rozwiązaniach i formie prezentu?

Konkurs na fb TUTAJ.

Do następnego!

Sylwia

dla dziadka

zegarek dla dziadka

ZEGAREK Z LOKALIZATOREM GPS DLA OSÓB STARSZYCH

ZEGAREK Z LOKALIZATOREM GPS DLA OSÓB STARSZYCH

kamera zewnętrzna

dziadek

zegarek dla seniora

zegarek seniora

More from sylwetta

BUDYŃ JAGLANY NA MLEKU KOKOSOWYM

Witajcie!   Dzisiaj mam dla Was coś pysznego a mianowicie budyń jaglany...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz