PODRÓŻE MOICH MARZEŃ- CZYLI KILKA MIEJSC, DO KTÓRYCH CHCIAŁABYM POJECHAĆ.

podróże moich marzeń

 

Z racji tego, że temat wakacyjny jest w dalszym ciągu na topie, bo do końca pozostał nam jeszcze miesiąc, to postanowiłam podzielić się z wami moimi propozycjami miejsc, które warto zobaczyć. Odkąd pamiętam, kochałam podróżować. Jednak udawało mi się zwiedzać tylko większość Polski niż innych krajów. Od dawna marzą mi się podróże po wielu częściach Świata. Dzisiaj chciałam wam zdradzić kilka miejsc, czyli podróże moich marzeń, w które mam nadzieję uda mi się wyruszyć. Te miasta, które zobaczycie poniżej, są obowiązkowo na mojej liście. Oczywiście lista zmienia się co jakiś czas i dopisywane są kolejne zakątki Świata. Dzisiaj dzielę się jednak moją obowiązkową szóstką.

PODRÓŻE MOICH MARZEŃ- CZYLI KILKA MIEJSC, DO KTÓRYCH CHCIAŁABYM POJECHAĆ

Szkocja to jedne z miejsc, o których marzę od bardzo dawna. Dlaczego akurat Szkocja? Zakochałam się w tym kraju, gdy oglądałam film z Melem Gibsonem “Braveheart. Waleczne serce”. Jakoś te piękne widoki pokazane w tym filmie utkwiły mi w pamięci i tak tkwią do dzisiaj. Bardziej kocham morze, ale góry również mają w sobie urok, który zniewala z nóg i myślę, że Szkocja może pochwalić się właśnie jednymi z piękniejszych górskich widoków.

podróże marzeń

Kolejnym punktem na mojej mapie marzeń jest Las Vegas oraz wycieczka po Nevadzie, Kolorado i Arizonie. Bardzo chciałabym zobaczyć Wielki Kanion oraz Kanion Antylopy. Jeśli chodzi o samo Las Vegas miasto z perspektywy telewizji i filmów wygląda fascynująco. Chciałabym się poczuć jak gwiazda filmowa i zagościć w tym fajnych knajpkach i kasynie. Ostatnio nawet wchodzę na ranking kasyn i wgłębiam  się w tę tematykę. Muszę przyznać, że jest to dość interesujące. Można poznać tajniki kasyn i zagrać w kasynach online. Gdy już będę w Las Vegas, może uda mi się zobaczyć jak takie kasyno wygląda na żywo.

ranking kasn online

Santorini, czyli wyspa Grecka, która przez swoje biało niebieskie odcienie sprawia, że chce się to zobaczyć na własne oczy. Piękne miasteczko z cudownymi uliczkami, które koniecznie musiało znaleźć się na mojej liście marzeń. Podobno w Santorini są najpiękniejsze zachody słońca. Wierzę w to, że uda mi się tam być i zobaczyć to na żywo. Wtedy na pewno podzielę się z wami moimi odczuciami i kadrami z tego magicznego miejsca.

podróże marzeń

Nowy Jork, Tulum i Paryż kolejne miejsca do odwiedzenia  na liście moich marzeń

Nowy Jork od zawsze kojarzył mi się z filmem “Diabeł ubiera się u Prady”. Oczarowana jestem tym miastem, chociaż wydaje się na dłuższą metę trochę przytłaczające. Mimo wszystko chciałabym zobaczyć, jak wygląda tam życie. Jak z bliska prezentuje się most Brookliński, poczuć tempo ludzi tam mieszkających i skosztować tamtejszych przysmaków. Oczywiście na mapie odwiedzin znajduje się również kilka innych miejsc, ale obiecałam sobie też jeszcze jedno. Jak uda mi się kiedyś być w Nowym Jorku koniecznie muszę mieć zdjęcie przy żółtej taksówce, która jest charakterystyczna dla tego miasta.

 

Nowy Jork na liscie marzeń

Tulum, to miejscowość, która znajduje się w Meksyku. Zakochałam się w tym miejscu po relacjach Jemerced, czyli Jessicy Mercedes. Tak pięknie pokazała to miasteczko, że zachwyciłam się  nim strasznie. Idealne miejsce na odpoczynek, pełne zieleni i niesamowitego klimatu. Główną atrakcją tego miejsca są piękne plaże i ruiny Majów. Jednym słowem magiczne miejsce.

Tulum w Meksyku

Na koniec zostawiłam Paryż. Chyba nie muszę się tutaj za bardzo rozpisywać, bo miasto ma swój klimat i chyba nie ma osoby, która nie chciałyby zobaczyć wieży Eiffla. Marzy mi się na czas pobytu zamieszkać w kamienicy właśnie z widokiem na wieżę. Poranek przywitać ciepłą kawą na balkoniku zajadając croissanty. Ehh rozmarzyłam się.

Paryż w kadrach

Na koniec jeszcze wspomnę, że kolaże stworzyłam ze zdjęć z Pinteresta. Jeśli jesteście ciekawi, jak dane miejsce wygląda i zobaczyć więcej zdjęć wystarczy wpisać właśnie na tej stronie. A jakie są wasze podróże marzeń? Gdzie chcielibyście polecieć, czy pojechać? W zakładce nasze podróże możecie obserwować miejsca, które udało nam się odwiedzić (tutaj). Zapraszam.

More from sylwetta

DOBRA OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA TO PODSTAWA. KREMY Z FILTREM MARKI CAUDALIE SPRAWDZAJĄ SIĘ IDEALNIE.

  Ochrona przeciwsłoneczna jest dla mnie bardzo ważna. Pamiętam czasy, jak byłam...
Czytaj dalej

Leave a Reply