KOBIECE KOMPLEKSY! DZIEWCZYNO ZOSTAW JE ZA SOBĄ I ZACZNIJ ŻYĆ!

KOBIECE KOMPLEKSY

 

Kompleksy nie tylko towarzyszą kobietom, ale dzisiaj chciałam się skupić tylko na płci pięknej. Kobiece kompleksy towarzyszą nam kobietom od zawsze. Sama po sobie wiem, że często bywałam niezadowolona ze swojego ciała. Dzisiaj podchodzę do tego zupełnie inaczej. Akceptuje siebie, a kompleksy zostawiłam za sobą. Dzisiaj liczy się coś zupełnie innego. Nie ważne jak wyglądasz ważne, że jesteś zdrowa i dobrze czujesz się sama ze sobą. Dla jednych będziesz piękna i zgrabna dla innych gruba i brzydka. Nigdy nikomu nie dogodzisz, a najważniejsza jesteś Ty sama. To właśnie Ty masz czuć się najlepiej sama ze sobą.

KOBIECE KOMPLEKSY! DZIEWCZYNO ZOSTAW JE ZA SOBĄ I ZACZNIJ ŻYĆ!

Samoakceptacja i wiara w siebie to jest najbardziej istotne. W życiu są priorytety, których powinniśmy się trzymać. Wygląd nie powinien być na pierwszym miejscu, bo dzisiaj jest tak, a jutro zupełnie inaczej. Nie raz okazuje się, że osoba piękna na zewnątrz w środku jest zupełnie inna. Kobiece kompleksy powinny zniknąć raz na zawsze.

Nie oceniajmy się i nie podchodźmy do siebie zbyt agresywnie. To, co myślą o nas inni powinno być dla nas mało istotne. Ważne jest, co same myślimy o sobie. Jeśli uważamy, że powinnyśmy zrzucić parę kilo, aby poczuć się ze sobą lepiej albo że nasze zdrowie się polepszy, to zróbmy to, ale tylko i wyłącznie dla siebie. Nie dlatego, że ktoś twierdzi, że jesteśmy grube. Często przykładałam uwagę do tego, co pomyślą o mnie inni. Co mi to dało? Pełną głowę zmartwień. Teraz mam to gdzieś. Niech sobie myślą co chcą. Jestem sobą i koniec. Zawalczyłam o siebie, bo sama tego chciałam.

Schudłam, bo widziałam, że niektóre rzeczy zabrnęły zbyt daleko i odbijało się to na moim zdrowiu. Czułam się sama źle ze sobą i dla samej siebie zaczęłam działać. Postawiłam na dietę i ruch. Teraz idę dalej, nie oglądam się za siebie. Walczę dalej o lepszą siebie, aby czuć się lepiej ze samą sobą i być zdrową dla siebie i swojego dziecka.

KOBIECE KOMPLEKSY

kurtka jeansowa

kurtka jeansowa

kobiece kompleksy

Kurtka- H&M|Spodnie, bluzka- Zara|Klapki- Bonprix (tutaj)

More from sylwetta

DONICA ZE STALI JAKO ŚWIETNY DODATEK W SALONIE

  Witajcie! Od zawsze kochałam urządzanie. Ciągle szukałam ciekawych przedmiotów, aby móc...
Czytaj dalej

Leave a Reply