PLANY NA WAKACJE, KTÓRE MUSZĄ POCZEKAĆ …

PLANY NA WAKACJE, KTÓRE MUSZĄ POCZEKAĆ ...

 

Planowanie jest dobre. Odkąd pamiętam, co roku kupuje kalendarz, w którym staram się notować wszystko z tygodniowym wyprzedzeniem. Zwykle są to plany i cele na nadchodzące dni. Co muszę zrobić, a co mogę odłożyć na następny tydzień. Niestety jestem zapominalska i przy natłoku dnia codziennego niestety muszę notować, aby nie zapomnieć.

PLANY NA WAKACJE, KTÓRE MUSZĄ POCZEKAĆ …

W przypadku planów na wakacje było podobnie. Udało nam się wyjechać na kilkudniowy wypad w góry. Opiszę wam go za jakiś czas, ale dzisiaj nie o tym. Były kolejne plany i marzenia o urlopie. Odliczałam dni do wyjazdu i wstępnego terminu, jaki wyznaczyłam sobie na ostatnie 10 dni sierpnia. Morze, szum fal i odpoczynek tego mi było trzeba. Niestety w jednej chwili to wszystko runęło. Plany na wakacje, które były tak blisko muszą poczekać, a to za sprawką jednego przypadku, który trafił akurat na nas. Kolizja, jeśli mogę to tak nazwać, bo uszkodzenie pojazdu, który stoi na parkingu, chyba się do tego zalicza. Nasz samochód i zbawienie na nadchodzący wyjazd został uszkodzony do takiego stopnia, że na chwilę obecną nie jest sprawny do jazdy.

Najważniejsze to jest to, że nic nikomu się nie stało. Aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl co by mogło się wydarzyć, gdybym była w środku z dzieckiem. Było minęło i trzeba iść dalej. Wakacje poczekają na inny termin, miesiąc a może rok. Zobaczymy, czas pokaże. Od dzisiaj nie planuje, aż tak odległych terminów.

Pomoc w transporcie uszkodzonego samochodu

Na szczęście istnieją sposoby, aby uszkodzony samochód bezpiecznie odstawić w miejsce, w którym powinien się znaleźć.  Transport zepsutego auta możemy teraz zlecić w serwisie Furgonetka Giełda i zaraz wam opiszę jakie to proste.

Furgonetka Giełda

We wspomnianym przeze mnie serwisie znajduje się ponad 4000 firm transportowych. Wszystkie firmy są starannie weryfikowane pod kątem bezpieczeństwa przewożonych paczek. W serwisie Furgonetka Giełda można zlecić różne nietypowe przesyłki np. samochody również te uszkodzone, meble, motocykle, maszyny itp. Jedyne co trzeba zrobić to wejść na stronę TUTAJ i wpisać potrzebne i wymagane dane. Zaznaczamy rodzaj kategorii, w której znajduje się przedmiot, który chcemy przewieźć, wagę przedmiotu i datę, w której chcielibyśmy dokonać wysyłki. Dodatkowo zaznaczamy punkt, z którego ma zostać odebrany przedmiot i gdzie ma być dostarczony. Możemy również załączyć zdjęcia rzeczy, która ma zostać przewieziona. Takie ogłoszenie dodane przez nas w serwisie jest bezpłatne. Jedynie co musimy zrobić, to poczekać na odzew przewoźników, którzy są w stanie dokonać przewozu naszej paczki. Każdy ze zgłaszających się do nas ma swoją wycenę, a my wybieramy tego, który odpowiada nam najbardziej.

Możemy również zasugerować się opinią o danym przewoźniku, gdyż wiele osób po zakończeniu transakcji wystawia kierowcy opinię. Jeśli wybierzemy już dla nas odpowiednią ofertę przewoźnika, to otrzymujemy wszystkie dokumenty dotyczące firmy transportowej, która zajmie się przewozem naszej paczki. Jak wspomniałam, transport jest w pełni bezpieczny i szybki więc mamy pewność, że dojedzie we wskazane przez nas miejsce. Świetne rozwiązanie nawet przy przeprowadzkach. Jeśli nie mamy możliwości poradzenia sobie samemu z przewozem większych gabarytowo rzeczy wystarczy założyć konto na Furgonetka Giełda i korzystać z serwisu bez opłat, a nawet skorzystać na transporcie  do 60% taniej w porównaniu z innymi firmami przewozowymi. Muszę przyznać, że serwis to super rozwiązanie w takich przypadkach jak nasz. Uszkodzony samochód można przewieź tam, gdzie tylko chcemy.

Jak widzicie sami, pozostaje nam poczekać na naprawę samochodu, abyśmy mogli cieszyć się wakacjami. Chyba że znajdziemy inne rozwiązanie. Jak wszystko się ułoży, to czas pokaże.

Do następnego!

Sylwia

PLANY NA WAKACJE, KTÓRE MUSZĄ POCZEKAĆ ...

More from sylwetta

LEVIS T-SHIRT

  Witajcie! Dzisiaj krótko i na temat styl, który najbardziej lubię bo...
Czytaj dalej

komentarze 2

Dodaj komentarz