KLASYKA W MOJEJ SZAFIE,KTÓRA NIGDY MI SIĘ NIE ZNUDZI – CZYLI KILKA SŁÓW O TYM DLACZEGO TAKI STYL JEST MOIM ULUBIONYM.

KLASYKA W SZAFIE

 

 

Marynarka- Bershka|Spodni- Zara(mam je kilka lat)| T-shirt- Zara| Buty- Renee| Torebka- Ochnik (tutaj)

Klasyka w mojej szafie gości od kilku dobrych lat. Wcześniej kupowałam wiele rzeczy, które okazały się zupełnie niepotrzebne i co najlepsze nie pasowały zupełnie do niczego. Jak przychodziło do jakiegoś wyjścia, to nie miałam się w co ubrać. Wtedy sobie uświadomiłam, że mam mnóstwo niepotrzebnych ubrań, które zupełnie do siebie nie pasują. Tamtego dnia postanowiłam to zmienić. Zaczęłam rozsądnie wydawać pieniądze. Kupuję tylko to, co jest mi potrzebne i co tak naprawdę pasuje do reszty rzeczy z mojej szafy. Nauczyłam się łączyć je w fajne zestawy. Nie powiem, że rzeczy mi ubyło, bo ciągle coś dokupuje, ale teraz mogę powiedzieć, że mam co na siebie założyć, bo dzięki kapsułowej szafie wszystko do siebie pasuje.

KLASYKA W MOJEJ SZAFIE,KTÓRA NIGDY MI SIĘ NIE ZNUDZI

Klasyczny styl nigdy mi się nie znudzi. Proste zestawy, które potrafią stać się eleganckie, a zarazem sportowe. Kapsułowa szafa, dzięki której możemy łączyć wszystko w świetne zestawy i wyglądać przy tym modnie. Wystarczy tylko zmienić jeden element garderoby, żeby z eleganckiej stylizacji stworzyć sportową. Stonowana kolorystyka i proste kroje, które pasują do wszystkiego i które zestawimy nawet ze wzorami, tworząc wyjątkową stylizację. Ja ciągle przeglądam jakieś  inspiracje, żeby wiedzieć, co z czym mogę połączyć. Dużą dawkę stylizacji oczywiście można znaleźć na Pinterest.

Ciągle uczę się łączenia różnych części garderoby, aby tworzyły ciekawą całość. Zależy mi, żeby to wszystko fajnie wyglądało na mojej sylwetce. Moda to jedno, ale też trzeba umieć dobrać wszystko tak, aby nie wyglądać w tym komicznie. Szukałam długo stylu, w którym poczułabym się dobrze i teraz wiem, że klasyka i proste zestawy to jest to, co uwielbiam, w czym czuje się swobodnie. W mojej szafie nie może zabraknąć koszul, t-shirtów, dżinsów i mokasynów, a także adidasów. Dodatkowo od jakiegoś czasu zaopatruję się w sukienki i spódnice, które idealnie sprawdzają się w obecne ciepłe dni.

Dzisiaj zestaw, w którym byłam na komunii. Dla mnie elegancki i zarazem wygodny. Marynarkę mogliście już widzieć w tym wpisie.  Zresztą pozostałe elementy garderoby oraz dodatki z dzisiejszego wpisu również gościły na blogu w nie jednej stylizacji. Jak widać, proste rzeczy w stonowanych kolorach można zestawić na wiele sposobów, tworząc ciekawe zestawy. Warto również zainwestować w rzeczy, które posłużą nam na lata. Ja niektóre mam już kilka lat i nadal dobrze mi służą.

 

KLASYKA W SZAFIE

KLASYKA W SZAFIE

beżowa marynarka

KLASYKA W SZAFIE

marynarka oversize

 

More from sylwetta

BEGLOSSY LUTY

Witajcie!   Beglossy luty to  pudełko, które zamówiłam po raz pierwszy jeśli...
Czytaj dalej

Leave a Reply