JASNA MARYNARKA W KLASYCZNEJ STYLIZACJI – DZIEŃ MAMY I NASZ WSPÓLNY CZAS.

JASNA MARYNARKA W STYLIZACJI

 

Klasyka towarzyszy mi każdego dnia. Jest to styl, w którym czuje się najlepiej i który w pełni mnie odzwierciedla. Jasna marynarka w stylizacji z prostymi dżinsami to zestawienie, w którym mogłabym chodzić każdego dnia. Jednak mieszam kolorystykę zarówno spodni, jak i marynarek, bo to te części garderoby posiadam najwięcej. Podstawą jest baza, dzięki której tworzę różne zestawy. Kilka marynarek w różnych kolorach, parę t-shirtów i koszul oraz dżinsy, bez których nie wyobrażam sobie codziennych zestawów. Na szczęście w mojej pracy taki styl jest w pełni akceptowalny, co mnie bardzo cieszy. Jednak po pracy wybieram nieco wygodniejsze zestawienia. Zamiast mokasynów czy szpilek zakładam adidasy, a marynarkę zastępuję swetrem, bluzą czy kurtką. Baza w postaci dżinsów i t-shirtu zostaje i za to kocham klasyczny styl.

JASNA MARYNARKA W KLASYCZNEJ STYLIZACJI

Cały czas uzupełniam moją szafę o brakujące elementy. Staram się kupować rzeczy, które naprawdę są mi potrzebne i będą fajnie pasowały do reszty z mojej szafy. Chcę stworzyć szafę kapsułową, która posłuży mi na długo, a na bazie kilku produktów będę mogła stworzyć wiele ciekawych i prostych zestawów. Oprócz stonowanych kolorów ziemi w mojej szafie znajdą się również wyjątki. Lubię przełamywać klasykę z różnymi wzorami lub wdrażać w zestawy trochę nieco intensywniejszego koloru. Jednak jest to znacznie mniej przeze mnie praktykowane. Jeśli jednak znajdzie się rzecz, która swoją strukturą czy kolorem mnie zaciekawi, to staram się ją dobrać  do mojej klasycznej bazy, aby stworzyć ciekawą całość.

Jasna marynarka pasuje do wielu stylizacji i dla mnie jest to numer jeden, jeśli chodzi o produkt  bazujący w klasycznej szafie tak samo, jak czarna marynarka. Dzisiaj tą pierwszą zestawiłam z białym T-shirtem oraz ciemnymi dżinsami i mokasynami w zwierzęcy wzór. Uzupełnieniem jest pikowana torebka przypominająca swoim kształtem ten sławny model od Chanel.

Na koniec odbiegając od tematu stylizacji, to wspomnę tylko, że dzisiaj jest wyjątkowy dzień. Dzień mamy. Każdego dnia jestem wdzięczna za to, że mogę być mamą. Jak zerkam sobie  do postów wstecz, jak na przykład tutaj to doceniam wszystko jeszcze bardziej, widząc, jak moje dziecko dorasta. Bywają ciężkie momenty, ale one tylko sprawiają, że z każdym dniem staję się silniejsza. Pamiętajcie, że jesteście cudowne <3

 

Marynarka, T-shirt- H&M|Spodnie- Zara|Buty- Renee| Torebka- Ochnik (tutaj)

dzień mamy

JASNA MARYNARKA W STYLIZACJI

pikowana torebka

mama i syn

jasna marynarka

JASNA MARYNARKA W STYLIZACJI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

More from sylwetta

FIT MOM JEANS

  Witajcie! Dzisiaj w roli głównej prezentuje Wam spodnie typu fit mom....
Czytaj dalej

Leave a Reply