BLOG KASI TUSK JAKO MOJA INSPIRACJA DO STWORZENIA NADMORSKICH KADRÓW- ŻEGNAJ LATO!

BLOG KASI TUSK

 

Blog Kasi Tusk Makelifeeasier (tutaj), chyba zna każdy. Ja śledzę wpisy od dawna i ciągle inspiruję się tym, co się tam pojawia. Przyznam się szczerze, że to jeden z blogów, na który wchodzę regularnie. Podoba mi się klimat, w jaki sposób blog jest prowadzony i zdjęcia, które są magiczne. Żebyście mnie dobrze zrozumieli, nie staram się porównywać do Kasi Tusk i tworzyć podobnego miejsca w sieci. Staram się tworzyć trochę zbliżony klimat pełny ciepła i ciekawych kadrów. Nie zawsze mi to wychodzi. Może dlatego, że  moja wyobraźnia jest nieco inna, jak również zakres zajęć czy sposobu bycia. Bardzo się cieszę, że istnieje takie miejsce w sieci, które inspiruje i to chyba nie tylko mnie.

Nie chce nikogo kopiować, bo to nie o to chodzi, ale marzy mi się stworzyć miejsce pełne inspiracji, a także ciekawych ujęć, które będą przyciągały was czytelników do tego miejsca. U Kasi można znaleźć wiele cennych artykułów z wieloma wskazówkami. Również zobaczyłam tam wiele produktów, które idealnie sprawdzają się również u mnie. Przemycam to i owo do siebie łącząc ze swoim stylem.

BLOG KASI TUSK JAKO MOJA INSPIRACJA DO STWORZENIA NADMORSKICH KADRÓW- ŻEGNAJ LATO!

Kasia Tusk kojarzy mi się z nadmorskim klimatem. Z tego, co się orientuje mieszka w któryś z miast Trójmiasta. Na jej blogu można znaleźć wiele pięknych zdjęć znad morza. Ja chciałam stworzyć sobie taki pamiątkowy post z naszego pobytu nad morzem. Stąd też nawiązanie właśnie do Kasi Tusk, bo to z nią najbardziej kojarzą mi się nadmorskie klimaty. Wakacje się skończyły, a jesień już można poczuć w powietrzu, także zapraszam was na wspomnienie lata i kilka  kadrów znad naszego pięknego Bałtyku.

Skąd czerpię inspiracje na prowadzenie bloga?

Żeby nie było, że tylko blog Makelifeeasier jest moją inspiracją. Pewnie nie raz zauważyliście na moim blogu zdjęcia z Pinteresta. Właśnie to miejsce jest ogromną kopalnią zdjęć i kadrów z różnych zakątków świata. Możecie znaleźć zdjęcia pięknych wnętrz i jeśli planujecie remont na przykład kuchni bądź łazienki to myślę, że właśnie tam znajdziecie mnóstwo zdjęć i inspiracji. Podróże, moda, kuchnia, jedzenie dosłownie wszystko zamknięte w pięknych kadrach.

sukienka Mango

sesja nad morzem

blog Kasi Tusk

plaża Orzechowo

Rowy

kurtka h&m

strój kąpielowy hm

 

More from sylwetta

LEN

        Witajcie! LEN bo dzisiaj o nim mowa to...
Czytaj dalej

Leave a Reply