PREZENT NA NARODZINY DZIECKA- POZNAJ POSITIVE PRINTS

PREZENT NA NARODZINY DZIECKA

 

Narodziny dziecka to wyjątkowy czas. Warto z tej okazji zaopatrzyć się w pamiątkę, która będzie nam o tym zdarzeniu przypominała. Myślę, że produkt, który wam dzisiaj pokażę, to jest świetny pomysł na prezent na narodziny dziecka czy pamiątkę chrztu świętego. Sami zobaczcie, co stworzyli Positive Prints, to marka, którą stworzyła Marta i Rafał. Ich dziełem jest również Strellas, który nie raz mogliście zobaczyć na blogu na przykład w tym wpisie (tutaj).

PREZENT NA NARODZINY DZIECKA- POZNAJ POSITIVE PRINTS

Marka Positive Prints w swoim asortymencie ma kilka ciekawych i pięknych produktów stworzonych z pomysłem. Możemy zakupić je na różne wyjątkowe okazje, ale również ozdobić ściany domu. Mnie osobiście bardzo spodobał się plakat narodzin dziecka, który odzwierciedla faktyczne wymiary dziecka podczas narodzin w skali 1:1. Świetna pamiątka, żeby  po upływie lat przypominać sobie to, jak nasza pociecha wyglądała. Dodatkowo możemy dodać desykację oraz wszystkie potrzebne informacje jak wzrost, czy waga dziecka. Do wyboru są różne ułożenia dziecka oraz kolory tła. Jest to rewelacyjny pomysł i piękna pamiątka, która będzie nam przypominała o tym wyjątkowym dniu.

Drugim produktem, który skradł moje serce to personalizowana mapa, która świetnie sprawdzi się we wnętrzu salonu czy sypialni. Ja wybrałam mapę Krakowa, który jest bliski memu sercu. Do wyboru również są  opcje i wersje doboru grafiki, które możemy dostosować  do swoich potrzeb. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Marka zadbała o to, aby każdy miał możliwość wyboru różnego rodzaju mapy i jej  koloru czy kształtu  oraz wybór miasta, który nas interesuje. W asortymencie sklepu znajdziecie jeszcze inne wyjątkowe produkty. Koniecznie do nich zajrzyjcie.

PREZENT NA NARODZINY DZIECKA

prezent na narodziny dziecka

plakat narodziny dziecka

 

More from sylwetta

White sneakers

Uwielbiam trampki mam ich w szafie parę par w różnych kolorach. Ostatnio...
Czytaj dalej

Leave a Reply