BLUZA CALVIN KLEIN W POŁĄCZENIU Z PLISOWANĄ SPÓDNICĄ.

bluza Calvin Klein

 

Dzisiaj zabieram Was na plażę do miejscowości Mielno. Rezerwując domek w Bobolinie/Dąbkach mieliśmy w planach zwiedzanie miejscowości, które znajdują się w pobliżu. Z racji tego, że nad morzem pogoda była w “kratkę” postanowiliśmy ruszyć swoje cztery litery i pozwiedzać okolice. Jak się okazało, niedaleko nas znajdowało się Mielno, a że mój mąż był ze swoimi kumplami za czasów kawalerskich i bardzo sobie tę mieścinę chwalił, postanowiliśmy zajrzeć do niej razem.

Z początku pogoda za bardzo nie sprzyjała, jak widać po zdjęciach było pochmurno, ale ja właśnie uwielbiam takie tło do zdjęć. Później się wypogodziło i spędziliśmy praktycznie cały dzień na plaży, która okazała się ładniejsza od tej w Bobolinie.

Przyznam się Wam szczerze, że chętnie pojechałabym jeszcze raz w tym roku nad morze 10 dni to dla mnie chyba za krótko. Mimo wszystko myślę, że jeszcze w tym roku może na jesień gdzieś się wybierzemy.

Dzisiaj stylizacja bardzo prosta, bo bardziej stawiałam na wygodę. Bluza Calvin Klein w połączeniu z plisowaną spódnicą. Może trochę dziwne połączenie może mało standardowe, ale właśnie spódnica robi taki ciekawy efekt w całej stylizacji.

BLUZA CALVIN KLEIN W POŁĄCZENIU Z PLISOWANĄ SPÓDNICĄ

Plisowana spódnica, która od zeszłego sezonu cieszyła się sporym zainteresowaniem. Do tego moja ulubiona bluza od Calvina Kleina, a pod nią zwykły T-Shirt. Na nogach miałam trampki, które oczywiście zdjęłam, będąc na plaży. W sumie nie ma się co rozpisywać, bo doskonale widać co mam na sobie. To zapraszam Was do obejrzenia zdjęć.

BLUZA CALVIN KLEIN

BLUZA CALVIN KLEIN

MORZE BAŁTYCKIE

BLUZA CALVIN KLEIN

plisowana spódnica

morze bałtyckie

BLUZA CALVIN KLEIN

T-Shirt- Kenzo dla H&M|Bluza- Calvin Klein|Spódnica- Reserved

More from sylwetta

TRZECIE URODZINY OSKARKA

  Witajcie! Dzisiejszym postem wracam do miesiąca październik, który był dla mnie...
Czytaj dalej

komentarzy 7

Leave a Reply