KURTKA BOMBER DZIECIĘCA

KURTKA BOMBER DZIECIĘCA

 

 

Witajcie!

Dzisiaj w temacie kurtka bomber dziecięca. Stwierdziłam , że skoro ja posiadam w swojej szafie już dwie tego typu kurtki możecie je zobaczyć TUTAJ i TUTAJ to może i fajnie się sprawdzi ten typ u mojego synka. Zmysł “matczyny” mnie nie mylił hehe . Znalazłam idealną , która świetnie się sprawdza. Kurtka bomber w tym sezonie opanowała ulicę. Co druga osoba ma taką w swoim posiadaniu hmm co one mają takiego w sobie, że tak dużo osób chce ją mieć? No właśnie można by się tu długo zastanawiać nad tym co w niej takiego wyjątkowego jest. Według mnie jest po prostu bardzo wygodna. Zastanawiałam się czy ta wygoda po założeniu tego typu kurtki sprawdzi się również u mojego dziecka i na szczęście wypadła pozytywnie. Ja akurat postawiłam na kolor czarny w przypadku Oskarka swoją decyzję oparłam przede wszystkim na funkcjonalności wiadomo dzieci ( przynajmniej u mojego dziecka tak jest) wchodzą wszędzie, dotykają wszystkiego chcą się bawić wszystkim przy czym uwielbiają się brudzić :) no właśnie jasna kurtka musiałaby być prana codziennie a ciemna na szczęście już trochę rzadziej. Zastanawiałam się nad jasnym kolorem dość długo , ale ostatecznie zmieniłam decyzję i nie żałuję :D Jak zobaczycie na poniższych zdjęciach to zrozumiecie co mam na myśli :) Odbiegając trochę od tematu kurtki chciałabym Wam przedstawić nowego przyjaciela Oskarka królika jak to on go nazwał “PAGO” takie piękne maskotki tworzy osoba o wyjątkowych zdolnościach . Karo- Dekor bo o niej mowa szyje przepiękne  oryginalne zabawki . Króliczek, którego widzicie na zdjęciach jest właśnie stworzony przez nią . Mój synek jest w nim zakochany <3

Razem z Karoliną mamy dla Was super rozdanie, gdzie do wygrania będzie właśnie wybrana przez zwycięzcę maskotka przez nią wykonana. Wszelkie szczegóły znajdziecie poniżej. Zapraszam Was serdecznie do udziału bo jest o co walczyć nagroda jest przepiękna :)

 

 KURTKA BOMBER DZIECIĘCA

 KURTKA BOMBER DZIECIĘCA

 KURTKA BOMBER DZIECIĘCA

 KURTKA BOMBER DZIECIĘCA

 KURTKA BOMBER DZIECIĘCA

 KURTKA BOMBER DZIECIĘCA

 KURTKA BOMBER DZIECIĘCA

 KURTKA BOMBER DZIECIĘCA

 KURTKA BOMBER DZIECIĘCA

 KURTKA BOMBER DZIECIĘCA

 KURTKA BOMBER DZIECIĘCA

Kurtka- Booso|T-Shirt- Zara|Spodnie- No Name|Buty- Puma

Królik : Karo-Dekor

Rozdanie rusza dzisiaj i będzie trwało do 15.05.2016 do godziny 00:00

wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej do dnia 18.05.2016

Wszelkie szczegóły dotyczące rozdania znajdziecie TUTAJ

kolaż

More from sylwetta

Pink accent

Witajcie :) Róż nie był nigdy moim ulubionym kolorem , ale jak...
Czytaj dalej

1 komentarz

  • Wspaniały ten bomber Oskarka :-) Świetnie się prezentuje i w ogóle bardzo podobają mi się rzeczy tej firmy dla dzieci :-) Franek ma 2 kurtki na ten sezon : dwustronną ortalionową i dżinsową parke i w tej drugiej nawet jeszcze nie chodził ;-) Teraz tak ciepło to lata codziennie w krótkim rękawie :-)

    Buziaki dla Was :-*

Leave a Reply