31 URODZINY

31 urodziny

Witajcie!

 

31 urodziny kończy się tylko raz …w sumie każde czy to 18 czy 31 obchodzimy tylko raz :)ale jedne są dla nas bardzo wyjątkowe a inne mniej istotne. Pamiętam jak nie mogłam doczekać się swojej osiemnastki. Chyba większość z nas nie mogła  …w głowie chodziła mi wtedy tylko jedna myśl łooo osiągnę pełnoletność i będę mogła sobie kupić piwo , będę miała dowód i będę „taka dorosła” hehe nie ma to jak infantylne podejście do sytuacji :D Na urodziny, które obchodzę dzisiaj nie czekałam co prawda tak jak na 18 , ale również w jakiś sposób był dla mnie wyjątkowe :)Dzisiejszy dzień zleciał mi w oka mgnieniu. Jeśli miałabym teraz wybrać najlepszą imprezę urodzinową w moim życiu to o dziwo nie byłaby to osiemnastka a prędzej dziewiętnastka , którą kończyłam będąc na pierwszym roku studiów. Pamiętam to jak dziś, kiedy razem z 3 kumplami urządzaliśmy wspólną imprezę w klubie studenckim,gdzie przybyło na nią bardzo dużo ludzi i chyba to właśnie te urodziny utkwiły mi najbardziej w pamięci :) Wiele od tamtego czasu się w moim życiu zmieniło i pewnie jeszcze wiele się wydarzy, ale wiem jedno warto co jakiś czas organizować sobie urodziny. Ja zdecydowałam, że w tym roku zrobię sobie przyjęcie dla najbliższych bo za parę lat będzie co wspominać :)Bo to nie prezenty dają największą radość, ale ludzie, którzy dzielą z Tobą ten wyjątkowy dzień:) Apropo prezentów ten, który widzicie poniżej sprawiłam sobie sama taki indywidualny a zarazem  idealny na te 31 urodziny a co do reszty może z czasem pokażę je na blogu :)

 

Buziaki:*

Sylwia

31 urodziny

31 urodziny

31 urodziny

31 urodziny

A na koniec piękny tort , który dostałam od siostry w prezencie :D

31 urodziny

Naszyjnik – Wishbone|Balony- Partymika

More from sylwetta

KRZESEŁKO BABY DAN

  Witajcie! Od około miesiąca mamy możliwość testować  krzesełko do karmienia Baby...
Czytaj dalej

komentarze 3

  • Dobrze to ujęłaś :-) W sumie to każde urodziny są wyjątkowe tylko na niektóre czekamy trochę bardziej niż na pozostałe ( m.in.ta 18-stka) :-) Oczywiście najważniejsi są ludzie, którzy nas tego czy innego dnia odwiedzą, zadzwonią i złożą życzenia :-)
    Piękny miałaś ten tort – dobry pomysł miała Twoja siostra :-) No i naszyjnik bardzo mi się spodobał, bo jakoś teraz wolę taką delikatniejszą biżuterię:-)

    Buziaki :-*

Dodaj komentarz