WYGODNE DRESY I MARUDZENIE – CZYLI TAK WYGLĄDA NASZA DOMOWA CODZIENNOŚĆ W CZASIE KWARANTANNY.

WYGODNE DRESY

 

Wygodne dresy, marudzenie, zabawa i znowu marudzenie. Niestety tak wygląda nasza codzienność w czasie kwarantanny. Chyba wszyscy mają już tego dość, a w szczególności dzieci. Gdy za oknem króluje słońce, uciekamy na działkę, ale jak pada deszcz, niestety pozostaje siedzenie w domu. Chyba każdy z nas chciałby już wrócić do normalności. Pytanie tylko, czy do niej wrócimy.

WYGODNE DRESY – NASZA CODZIENNOŚĆ W CZASIE KWARANTANNY

Ostatnio w mediach społecznościowych na zdjęciach był istny szał w dresowych stylizacjach. Bo jak siedzieć w domu to przynajmniej czuć się wygodnie, a dresy właśnie tę wygodę nam zapewniają. Stwierdziłam, że i ja stworzę kilka kadrów w dresach z moim małym dresiarzem. Nadruki wybrałam sama, a stworzyła je dla mnie firma Printing-Season (tutaj). Możecie również zamówić u nich dresy, a także wybrać nadruk, jaki chcecie. Wszystko jest świetnie dobrane, a nadruk naprawdę super się prezentuje i jest solidnie wykonany. Z racji tego, że królują motywy Disneya, to postawiłam na coś, czego jeszcze nie widziałam. Pinokio był moim natchnieniem i tak powstał nam komplet mama i syn z postacią tej bajki.

Wracając do codzienności…

Nasza codzienność wygląda właśnie tak, że większość czasu spędzamy na zabawach, próbujemy się uczyć, ale najwięcej jest chyba marudzenia. Nudzi mi się to słowo, które słyszę kilkanaście razy dziennie. Pogoda też w kratkę więc jak pada i jest zimno, to niestety trzeba siedzieć w domu. Jak słoneczko to uciekamy na działkę i tam praktycznie spędzamy całe dni. Dobrze, że mamy huśtawki i część placu, a nawet lasu, gdzie możemy spędzić czas na świeżym powietrzu. Wydaje mi się, że nasza codzienność jest bardzo zbliżona do większości z was. Kto ma dzieci, ten wie, o czym piszę. Teraz mają wznowić funkcjonowanie przedszkoli. Mimo że ten wirus mnie ciągle zastanawia, to nie wiem, czy to jest dobry pomysł. Przecież to właśnie dzieci najczęściej chorują, bo ciągle kształtuje się jeszcze ich odporność.

Co wy o tym sądzicie? Puszczacie dzieci do przedszkoli i żłobków?

 

WYGODNE DRESY

nadruk Printing-Season

wygodne dresy

Printing-Season

WYGODNE DRESY

More from sylwetta

NA SPORTOWO

              BLUZA – H&M / SPODNIE...
Czytaj dalej

Leave a Reply