JAKA TAK NAPRAWDĘ JESTEM? CZY BADANIE OSOBOWOŚCI Z PERSO.IN TO POTWIERDZA?

tesr perso.in

 

 

Każdy z nas jest inny i to jest wspaniałe. Każdy odczuwa inne emocje i inne pragnienia, które zależą od danej sytuacji. Jedni są bardziej wrażliwi inni wręcz odwrotnie. My możemy oceniać siebie zupełnie inaczej, niż postrzegają nas osoby bliskie lub ludzie obcy. Co tak naprawdę kształtuje naszą osobowość? Jakie czynniki mają na nią wpływ? Czy to, jak przeżywamy nasze dzieciństwo, pomaga nam w kształtowaniu naszej osobowości w przyszłości, a może nasi rodzice mieli wpływ na to, jacy jesteśmy teraz? Czy my jako rodzice będziemy mieli wpływ na osobowość naszych dzieci? Cały czas się zastanawiam nad tymi pytaniami i ich odpowiedziami.  Dzięki badaniu osobowości z PERSO.IN( tutaj) na wiele moich pytań dostałam odpowiedź. Warto wiedzieć o sobie więcej. Jeśli również chcesz bliżej poznać siebie, zapraszam Cię na stronę Perso.in.

Co to jest badanie osobowości PERSO.IN i na czym polega?

To nic innego jak test, w którym możesz sprawdzić swoją osobowość. Dowiesz się, jakie są Twoje mocne a jakie słabe strony. Nad czym możesz pracować, aby być bardziej szczęśliwym. Dowiesz się jakie Twoje cechy są dominujące i jak oddziałujesz na ludzi z różnych grup społecznych. Poznasz siebie w znacznym stopniu i dowiesz się, nad czym powinieneś bardziej pracować, aby wzmocnić swoją osobowość.  Wystarczy wejść na stronę i wypełnić kwestionariusz. Warto skupić się i zatrzymać na dłużej przy każdym pytaniu, aby w pełni je zrozumieć. Jest to ważne, ponieważ cały raport sporządzony jest na podstawie naszych odpowiedzi. Otrzymujemy 33 strony wspomnianego raportu, z którego dowiadujemy się bardzo wiele cennych informacji o sobie samym. Z raportem możemy zapoznać się indywidualnie. Żeby to zrobić, wystarczy wykupić przez stronę badanie i wypełnić test. Następnie otrzymamy raport na podanego przez nas maila.

Istnieje również możliwość, aby umówić się na konsultację swoich wyników z certyfikowanym trenerem. Lista znajduje się na stronie. Cenę ustalamy już indywidualnie z wybranym trenerem.

JAKA TAK NAPRAWDĘ JESTEM? CZY BADANIE OSOBOWOŚCI Z PERSO.IN TO POTWIERDZA?

Dzięki diagnostyce Perso.in możemy poznać swoje słabe i mocne strony. Możemy zbadać swoją osobowość i poznać siebie dużo bliżej. Uświadomimy sobie, co jest naszą mocną stroną a co słabą. Nad czym powinniśmy pracować, aby to mogło nas w pełni uszczęśliwić.

Jaka tak naprawdę jestem? Od zawsze byłam wrażliwą i empatyczną osobą. W teście Perso.in zostało to potwierdzone, jak również wiele innych czynników oraz zachowań. Dowiedziałam się również o bardzo istotnych rzeczach w szczególności o cechach, nad którymi muszę popracować. Test osobowości  Perso.in, który rozwiązałam, pomógł mi przybliżyć również istotne rzeczy z obszaru naszej osobowości, czyli ludzie i to jaką postawę przyjmuję wobec innych. Doświadczenia, czyli jak otwarta jestem na różnego rodzaju doświadczenia. Obowiązki i to jak podchodzę do pojawiających się zobowiązań. Stymulatory, czyli podejmowanie aktywności oraz liczba zawieranych kontaktów społecznych. Trudności, czyli jak reaguje na trudne sytuacje i emocje.

Warto rozwiązać taki test osobowości i do niego wracać, aby móc przypominać sobie, nad czym powinniśmy pracować. Kiedyś pisałam post, w którym zawarłam kilka faktów o mnie tutaj, z niego możecie poznać część mojej osobowości, ale dzięki Perso.in  wiem, że to namiastka tego, jaka jestem.

Na koniec jeszcze wspomnę o możliwości wykonania bezpłatnego testu link tutaj.

osobowość z perso.in

 

 

 

 

 

More from sylwetta

CZARNA FUTRZANA KAMIZELKA

Kamizelka – Vubu|Bluza – No Name|Spodnie – Pull&Bear |Buty- Goheels|Torebka- Nelly  
Czytaj dalej

1 komentarz

  • Ale śmiesznie się składa, bo dziś właśnie robiłam i internetowy test osobowości :) Wyszło mi, że jestem poszukiwaczem, jak 4% społeczeństwa :)

Leave a Reply