SUNDOSE- SPERSONALIZOWANE WITAMINY I MINERAŁY, KTÓRE TOWARZYSZĄ MI KAŻDEGO DNIA.

SUNDOSE

 

 

Sundose(tutaj przeczytacie więcej) towarzyszy mi już prawie miesiąc. Niesamowite jest to, jak świetnie oddziałuje na mój organizm. Myślę, że to dzięki idealnie dobranym składnikom, które są spersonalizowane tylko pode mnie. Zaraz napiszę wam nieco więcej na jego temat.

Czym dokładnie jest Sundose?

Jak wspomniałam powyżej, jest to spersonalizowany suplement diety. W jego składzie znajdują się tylko te składniki, które potrzebne są dla mojego organizmu.  W 100% dopasowany tylko do mnie i moich potrzeb. Świetnie uzupełnia moje zapotrzebowanie na witaminy, kwasy Omega-3, minerały czy probiotyki. Wchodząc na stronę (tutaj) sami wypełniamy test, w którym odpowiadamy na poszczególne pytania dotyczące między innymi naszego zdrowia. Dzięki naszym odpowiedzią zostaje nam dobrany suplement Sundose tak, aby w składzie zawierał niezbędne składniki potrzebne dla naszego organizmu. Jest to dla mnie uzupełnienie diety i wzbogacenie jej o dodatkowe cenne witaminy i minerały.

Jak mój organizm reaguje na spersonalizowany suplement ?

Stosuję go już prawie miesiąc i znacznie poprawił się stan mojego organizmu. Odczuwam jakby większą moc i siłę. Jeszcze do niedawna czułam się słaba bez werwy. Teraz jest znaczna poprawa, aż sama nie sądziłam, że w tak krótkim czasie mój organizm może się tak wzmocnić. Wiadomo, dieta to jedno, ale właśnie odpowiednia suplementacja to drugie. Jeszcze jak do tego wdrożymy ruch i odpowiednią pielęgnację ciała to myślę, że wyjdzie nam super zdrowe ciało i zdrowy duch.

Z czego składa się suplement Sundose?

W składzie ma niezbędne witaminy i minerały, a także jak wspomniałam powyżej probiotyki, kwasy Omega-3, czy antyoksydanty. Możemy sami wybrać, czy chcemy, aby nasz Sundose był w pełni wegański, czy nie. Jak zobaczycie na poniższych zdjęciach, w szklankach są dwa kolory, które uzyskałam po rozpuszczeniu saszetki mojej i mojego męża w wodzie.  Mój mąż ma zupełnie inne zapotrzebowanie, przez co Sundose również inaczej smakuje i zawiera inne składniki. Na wysyłkę czekamy około 5-7 dni i przychodzi nam do domu 30 saszetek, z wybranym przez nas składem. Ja oprócz proszku do rozpuszczenia w wodzie mam także tabletki z cennymi minerałami i probiotykami. Sundose trzymamy w lodówce i codziennie najlepiej rano pijemy mniej więcej w tych samych godzinach.

Za każdym razem, kiedy wybieramy Sundose i zamawiamy nową paczkę, sami możemy zmienić skład. Wystarczy zaznaczyć, na co mamy największe zapotrzebowanie, a profesjonaliści już wszystko odpowiednio dla nas stworzą. Dla mnie jest to świetne rozwiązanie i najważniejsze, że w pełni naturalne.

Jeśli chcecie skorzystać i zakupić Sundose to na hasło: sylwetta otrzymacie 16% zniżki. Ze spersonalizowanego suplementu może skorzystać każdy kobiety w ciąży, mamy karmiące, a także dzieci. Wystarczy wszystko zaznaczyć w ankiecie.

Sundose

SUNDOSE

poduszka h&m

spersonalizowane suplementy

spersonalizowany suplement sundose

 

 

 

More from sylwetta

IDEALNA LODÓWKA- CZYLI JAK KUPIĆ DOBRĄ LODÓWKĘ I JAKI MODEL WYBRAĆ?

  Jaka jest moja idealna lodówka. Jak kupić tą dobrą i jaki...
Czytaj dalej

Leave a Reply