ŚLUB CYWILNY I MÓJ WYBÓR SUKIENKI NA TĘ OKAZJĘ.

 

Mój Ślub cywilny, który odbył się w sobotę 28 czerwca 2014 roku. Był jednym z najważniejszych dni w moim życiu. Odkąd pamiętam, chciałam brać Ślub Kościelny w pięknej białej sukni, ale po jakimś czasie zdecydowałam, że jednak chce inaczej i najpierw zdecydowałam się na ślub cywilny.

ŚLUB CYWILNY- wybór sukienki i dodatków

Jak zdążyliście zauważyć, jestem w ciąży, więc również pod tym kątem skupiłam się na wyborze sukienki, która nie krępuje ruchów i trochę zakrywa brzuszek. Wybór padł na prostą i białą sukienkę, którą tak naprawdę można wykorzystać później na inne okazje. Sprawiła, że czułam się w niej swobodnie i lekko. Podobała mi się dosłownie w całości. Sukienka prosta bez wymysłów jedynie co ją wyróżniało od innych, to krótszy przód a dłuższy tył. Postawiłam na biel, a do niej dobrałam akcenty w postaci pudrowego różu. Naszyjnik w kwiaty, który sprawił, że sukienka  nabrała trochę charakteru oraz czółenka w kolorze nude.

Sukienka sprawdziła się idealnie podczas ceremonii w Urzędzie, gdzie odbył się nasz ślub cywilny a później na sali w bardzo przytulnym Dworku. Mogłam siedzieć wygodnie, bo nic mnie nie uciskało, a dodatkowo podczas tańca nic nie krępowało moich ruchów. Wszystko było tak, jak miało być.

 

ślub cywilnybiała sukienka na ślub cywilnybiała lekka sukienkaczólenka nudebiała sukienka na ślubślub cywilny
  SUKIENKA Allegro/ NASZYJNIK Allegro / BUTY- No Name

More from sylwetta

BIAŁY PŁASZCZ W POŁĄCZENIU Z JEANSAMI-MOJA STYLIZACJA

  Biały płaszcz tak samo, jak biała marynarka to klasyk w kobiecej...
Czytaj dalej

komentarzy 16

Dodaj komentarz