BO SAMA DIETA NIE WYSTARCZY! POTRZEBNY JEST RÓWNIEŻ RUCH. OPASKA SMARTBAND POMAGA MI TO KONTROLOWAĆ.

OPASKA SMARTBAND

 

 

Opaska Smartband to mój nowy nabytek. Możecie kupić ją w sportowych sklepach na przykład w Decathlon. Co w niej takiego fajnego i co ma związanego z dietą? Zaraz wam napiszę.

BO SAMA DIETA NIE WYSTARCZY! POTRZEBNY JEST RÓWNIEŻ RUCH. OPASKA  POMAGA MI TO KONTROLOWAĆ.

Od jakiegoś czasu jestem na diecie i wspominałam wam o niej tutaj. Mam swoje cele i staram się je realizować, chociaż przyznam, że nie jest to takie proste. Dzięki dobrze dobranej  diecie możemy osiągnąć wiele i zrzucić zbędne kilogramy. Żeby to wszystko miało ręce i nogi i było ze sobą spójne, musi dojść jeszcze kilka innych czynników. Zdrowe odżywianie, czyli dieta, o której już wspomniałam, to jedno następnie jest ruch, bo to podstawa, żeby ujędrnić ciało, pobudzić krążenie i zadbać o wydolność oddechową. Ruch pobudza nasze endorfiny, przez co stajemy się szczęśliwsi. Ruch działa na organizm zbawiennie. Dobre są również ćwiczenia na wybrane partie ciała. Mięśnie trzeba wzmacniać, a możemy to uzyskać tylko i wyłącznie dzięki odpowiednie dobranym  ćwiczeniom.

Nasze ciało dzięki ćwiczeniom staje się jędrniejsze, a dodatkowo możemy udoskonalić je dzięki odpowiedniej pielęgnacji ciała i o tym wspominałam też tutaj. Dobrze dobrane kosmetyki z naturalnym składem idealnie się do tego sprawdzą. Tutaj chciałam nawiązać do czegoś bardzo istotnego i czegoś, co ułatwi nam kontrole nad spalanymi kaloriami i nad wykonywanym ruchem w ciągu dnia. Mowa o opasce Smartband.

CO TO JEST OPASKA SMARTBAND?

Jest to bransoletka w formie zegarka, czy opaski, którą zakładamy na nadgarstek. Dzięki niej możemy zmierzyć nasz puls, przeliczyć spalane kalorie i zapoznać się z dystansem, jaki pokonujemy w ciągu dnia. Możemy również wybrać rodzaj ruchu, który wykonujemy na przykład: marsz, jogging, rower, cardio, trening eliptyczny, ćwiczenia na macie, siłownia, rower stacjonarny. Opaska oblicza nam  ilość kroków, które udaje nam się przebyć w ciągu całego dnia. Ważne, żebyśmy pamiętali o tym, aby założyć opaskę na rękę w odpowiednim miejscu. Dobrze jest też połączyć ją z aplikacją, w której zapisują się wszystkie nasze wyniki.

Fajnym rozwiązaniem jest własnie wspomniana aplikacja, dzięki której możemy na bieżąco śledzić nasze codzienne poczynania. Gdy połączymy ją ze Smartband wtedy na bieżąco mamy zapisywany dystans, który pokonujemy w ciągu dnia. Dodatkowo wszystkie codzienne statystyki  są notowane, więc możemy sobie wszystko fajnie ze sobą porównać. Dzięki temu wiemy, w których dniach spalamy najwięcej kalorii podczas codziennych czynności czy treningów.

Świetna rzecz. Odkąd go mam zakładam go codziennie.

 

opaska Smartband

 

opaska Smartband Decathlon

aplikacja Decathlon

zegarek Smartband

 

 

 

 

More from sylwetta

TOREBKA Z ĆWIEKAMI W PROSTEJ CODZIENNEJ STYLIZACJI.

    Torebka z ćwiekami króluje w dzisiejszej stylizacji, a do niej...
Czytaj dalej

komentarze 2

  • Właśnie zastanawiałam się nad taką opaską, bo mój telefon nie daje rady podczas wędrówek. Ja staram się ruszać codziennie, ale też nieraz zdarzy się dzień zero.

Leave a Reply