MINI BIURO W SALONIE

mini biuro w salonie

 

Kocham urządzać wnętrza. Marzy mi się kiedyś dom, który od podstaw będę mogła stworzyć sama. Chciałabym zaplanować wszystko, bo tak naprawdę już oczami wyobraźni widzę, jak go urządzam. Na niektóre marzenia trzeba poczekać, ale chyba warto prawda?

MINI BIURO W SALONIE

Biuro w naszym mieszkaniu tworzyłam kilka razy. Z czasem musiałam je przerabiać na inne pomieszczenia, które były dla nas ważniejsze, jak na przykład pokój dziecka. Mimo wszystko ciągle brakowało mi takiego miejsca do pracy. Do zagospodarowania jednak nie było zbyt dużej przestrzeni, więc szukałam rozwiązań na to, aby  w końcu wygospodarować, chociaż najmniejszą część i takim oto sposobem powstało mini biuro.

Jak urządzić mini biuro w salonie?

Jak wspomniałam, powyżej najpierw poszukałam miejsca w salonie, w którym mogłabym umieścić podstawowe rzeczy niezbędne do mini biura. Z racji tego, że kocham naturalne dodatki, to kolejnym etapem było skupienie się właśnie na nich. Na pierwszy plan przyszło wybranie odpowiedniego krzesła. Zakochałam się w rattanowym krześle, które jest do nabycia w sklepie MISSDECO. Cudowny kontakt z właścicielką sklepu. Krzesło jest na zamówienie, ale realizacja odbyła się bardzo sprawnie. Wszystko zapakowane solidnie tak, aby nic podczas transportu się nie uszkodziło. Uwielbiam ten sklep, bo już kolejny raz nabyłam do domu dodatki, które pochodzą właśnie z Missdeco. Kilka rzeczy możecie zobaczyć TUTAJ.

Kolejnym etapem był wybór biurka. Wstępnie wiedziałam, co chcę, ale okazało się, że z realizacją jest problem. Zaczęłam szukać innego rozwiązania i znalazłam takie malutkie ponad 100- letnie biurko, które zaczęłam odnawiać. Okazało się to nie lada wyzwaniem, ale udało się uzyskać zamierzony efekt. W biurku zmieniłam gałkę, którą nabyłam w sklepie Regałka. Całość biurka została zabielona, żeby pasowało kolorystycznie do szafy, która stoi z drugiej strony. Pokażę wam kiedyś salon, który urządzony jest na nowo. Myślę, że teraz wszystko razem tworzy spójną całość.

Moja aranżacja mini biura w salonie

Mając wcześniej założony projekt mojego mini biura w salonie wiedziałam też, na jakich dodatkach i ozdobach chce się skupić. Potrzebowałam przede wszystkim miejsca, w którym będę mogła wygodnie usiąść i spokojnie popracować. Nie chciałam zagracać biurka, więc na nim pojawiło się mało, ale za to szczegółowych dla mnie rzeczy. Pierwszą jest mapa gwiazd od Strellas, która nie koniecznie musi wisieć na ścianie. Myślę, że w takiej formie również fajnie się prezentuje jako ozdoba. Drugim ważnym elementem jest lampka. Tą idealnie wpisującą się w klimat mini biura znalazłam w sklepie EMAKO. Muszę przyznać, że sklep zachwycił mnie różnorodnością asortymentu, która nie dość, że posiada piękne i dobre jakościowo rzeczy, to dodatkowo ich ceny są naprawdę bardzo przystępne. Już niebawem zobaczycie kolejną aranżację i ciekawy post z odsłoną ich kolejnych produktów.

Ciekawa jestem waszej opinii, co sądzicie o mojej aranżacji mini biura w salonie? Jakie wcześniej tworzyłam biura w domu, możecie zobaczyć między innymi TUTAJ i TUTAJ.

biuro w salonie

rattanowe krzesło

fotel z rattanu

MINI BIURO W SALONIE

More from sylwetta

BLUZA W PIÓRKA

    Witajcie kochani :) I mamy złotą , polską piękną jesień...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz