JAK SIĘ POZBYĆ BLIZNY?

Blizcare

 

 

 

 

Czy ona mnie oszpeciła?

To był październik 2014. Miesiąc, na który czekałam z utęsknieniem, żeby zobaczyć jego. Mój cud, który okazał się moim wszystkim. Pokochałam od pierwszego wejrzenia. Każdą chwilę i w każdą chorobę byłam przy nim. Przecież jestem jego matką i zawsze nią będę. Z tamtego dnia pozostała mi ona. Patrząc na nią, pamiętam minuta po minucie. Cierpienie po cierpieniu, które znosiłam właśnie dla niego. Niestety nie mogłam urodzić naturalnie, chociaż tego chciałam. Bardzo chciałam! Wszystko zakończyło się cesarskim cięciem i ból, jaki doznałam, pamiętam do dzisiaj. Ból i cierpienie, które przeplatało się ze szczęściem, że go już mam obok siebie, że jest już bezpieczny. Blizna, która została mi po porodzie, nie goiła się dobrze. Przez długi czas nie wyglądała dobrze. Przypominała mi ciągle o tym strachu, jaki doświadczałam w tamten dzień.

Mam to szczęście, że bliznę mogę zakryć pod bielizną, bo jest pozioma. Wiem, że są kobiety, które mają bliznę pionową nad pępkiem w dół. Nie wiem, od czego zależy dane cięcie, ale wiem, co może pomóc każdej z nas, która zmaga się z bliznami w różnych częściach naszego ciała i chce  zmniejszyć ich widoczność. BLIZCARE pomógł mi może nie w pełni, ale w znacznym stopniu pozbyć się blizny, która została mi po tamtym  dniu. Dlaczego chciałam się jej pozbyć? Bo poród przez cesarskie cięcie, mimo że przypomina mi o moim największym szczęściu, jakim jest Oskar, to zawsze kojarzy mi się z ciężkimi chwilami, które tamtego dnia doznałam. Nie było to wszystko takie proste i towarzyszył mi długi czas strach przed tym, co będzie się działo z każdą nadchodzącą godziną.  Myślę, że każda z nas, która urodziła przez cesarskie cięcie ma swoje odczucia odnośnie do swojej blizny. Ja potrzebowałam ją zatuszować tak, aby była prawie niewidoczna i nie przypominała mi o tamtym lęku i strachu.

Jak się pozbyć blizny? Co wybrać plastry czy żel na blizny?

Blizcare, to plastry, które są hipoalergiczne i mogą być stosowane na każdy rodzaj blizny. Można zakupić je w różnych rozmiarach, dzięki czemu dopasujemy ich wielkość do własnych potrzeb. Plastry są elastyczne i przeźroczyste. Nawet nie widać ich na ciele. Wymogiem jest, aby plastry stosować dopiero po całkowitym wygojeniu się rany. Producent zaleca najkorzystniejsze zastosowanie plastrów po dwóch latach od zamknięcia się rany. W ofercie jest również silikonowy żel, który sama stosowałam i stosuję do dzisiaj. Żel jest bezpieczny dla wszystkich, nawet może być stosowany u dzieci. Można go używać na każdą bliznę bez względu na czas jej powstania. Fajną ciekawostką jest to, że żel Blizcare działa również na rozstępy oraz blizny po oparzeniach. Można go stosować również w przypadku blizn pourazowych, przerostowych, po zabiegach terapii laserowej oraz po operacjach plastycznych i laserowych. Ja po dwóch tygodniach stosowania żelu na moją bliznę po cesarskim cięciu zauważyłam już minimalne zaniki w niektórych miejscach. Blizna stała się zdecydowania jaśniejsza. Ciekawa jestem efektu po dłuższym stosowaniu. Myślę, że blizna będzie praktycznie niewidoczna. Moja siostra próbowała plastrów i z ich efektów jest bardzo zadowolona. Dla mnie na chwilę obecną super sprawdza się żel i przy nim pozostanę.

Mieliście może styczność z takim żelem? A może plastrami?

JAK SIĘ POZBYĆ BLIZNY?

co stosować na blizny?

plastry na blizny

żel na blizny blizcare

More from sylwetta

KREATYWNIE Z FABRYKĄ WAFELKÓW

    Witajcie! Kreatywnie z fabryką wafelków… brzmi ciekawie? Pewnie nie jedna...
Czytaj dalej

komentarze 4

Leave a Reply