CZARNA KURTKA BONPRIX I ŚNIEGOWCE W ZIMOWEJ STYLIZACJI

śniegowce

 

 

Śniegowce to idealny typ obuwia na zimę. Są bardzo ciepłe i wygodne. Dodatkowo super pasują do wielu stylizacji, więc myślę, że warto w nie zainwestować. Wykorzystamy je na pewno do wielu wyjść. Ostatnio pokazywałam wam dokładnie ten model śniegowców w moim kolażu TUTAJ.

CZARNA KURTKA BONPRIX I ŚNIEGOWCE W ZIMOWEJ STYLIZACJI

Jestem miłośniczką płaszczy. Nie raz mieliście okazję widzieć je w stylizacji na blogu. Rzadko kiedy zakładam kurtki, ale tym razem jest trochę inaczej. W Bonprix zobaczyłam tą czarną, pikowaną kurtkę, która skradła moje serce. Nie ma kaptura, a taki cieplejszy i wyższy kołnierz. Dodatkowo jest lekko pikowana i bardzo lekka, ale ciepła. Spodobały mi się bardzo jej zdobienia w postaci złotych guzików. Takim oto sposobem wylądowała u mnie i służy mi na codzienne wyjścia. Naprawdę jest mi w niej ciepło. Z Bonprix pochodzą również śniegowce w kolorze beżu. Strasznie mi się spodobały.

Jak wspomniałam powyżej, buty są bardzo ciepłe i wygodne więc naprawdę mogę je wam polecić. Te dwie rzeczy w połączeniu ze sobą wyglądają ciekawie. Chociaż myślę, że białe spodnie rozjaśniłyby bardziej tę stylizację. Niestety na dzisiaj ta forma spodni przy mojej figurze odpada. Jednak nie odrzucam tej myśli na zawsze i obym szybko mogła się wam pokazać w takim połączeniu z białymi spodniami.

Z czym nosić śniegowce?

Obuwie typu śniegowce świetnie sprawdzają się zimą. Idealnie nadają się na śnieg, więc najlepiej łączyć je z wygodnymi rzeczami. Ostatnio jednak moją uwagę przykuły stylizacje śniegowców z eleganckim płaszczem. Bardzo spodobało mi się to połączenie i za jakiś czas chciałabym wam pokazać, jak u mnie taki zestaw wygląda. Te śniegowce, które towarzyszyły mi podczas dzisiejszego dnia to taka tańsza wersja popularnych ostatnio butów Iniukki. Właśnie to Iniukki były moją inspiracją do stworzenia tej stylizacji i zaopatrzenia się w nieco tańszą ich wersję. Cena oryginalnych jest spora i cieszy mnie to, że można znaleźć podobne tańsze wersje w wielu sklepach, które inspirowały się tym modelem.

 

śniegowce

kurtka bonprix

śniegowce stylizacja

stylizacja ze śniegowcami

damskie śniegowce

śniegowce

czarna zimowa kurtka

Kurtka- Bonprix| Buty-Bonprix| Szalik-Mongolian| Torebka- Mohito| Czapka- No Name

 

 

 

 

More from sylwetta

FULL CAP

  Witajcie! Full Cap to kolejny zakup z marki Booso. Nie dziwie...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz