NAWILŻACZ POWIETRZA, KTÓRY IDEALNIE SPRAWDZI SIĘ W KAŻDYM POMIESZCZENIU ORAZ MINI OCZYSZCZACZ POWIETRZA ŚWIETNY W PODRÓŻY I NIE TYLKO.

nawilżacz powietrza cronos

 

 

Nawilżacz powietrza jest dla nas ważny w okresie grzewczym. Super poprawia jakość powietrza, które staje się o wiele lepsze niż bez stosowania nawilżacza. Niestety jak zaczyna się okres grzewczy, to dla nas udręka. Ostatnio oprócz nawilżacza powietrza odkryłam mini oczyszczacz, które idealnie sprawdzi się w małych pomieszczeniach w domu, a także fajną opcją jest to, że możemy zabrać go w podróż, bo zmieści się spokojnie do walizki. Oba te produkty znajdziecie w sklepie TUTAJ. Poniżej poznacie moją opinię na temat obu tych urządzeń.

nawilżacz powietrza

CZY WARTO KUPIĆ NAWILŻACZ POWIETRZA ?

Zdania tak naprawdę są podzielone. Jedni sobie chwalą to urządzenie, a inni są przeciwni. Jakie jest moje zdanie i jak się u mnie sprawdza nawilżacz powietrza marki Cronos już wam piszę. Kiedy przychodzi jesień, a za nią okres grzewczy to suche powietrze jest zmorą w naszym domu. Bez oczyszczacza i nawilżacza powietrza nie wyobrażam sobie normalnego funkcjonowania tym bardziej z alergikiem. Oczyszczacz powietrza to jedno, a co z nawilżeniem powietrza? No właśnie. Ostatnio zaopatrzyliśmy się również w nawilżacz. Nie wyobrażam sobie już bez niego okresu grzewczego. Super dodaje takiej rześkości w powietrzu, dzięki czemu lepiej się oddycha, a nos nie jest tak zatkany, jak kiedyś. Ja do nawilżacza dodaję również kilka kropelek olejku eterycznego, którego zapach dodatkowo unosi się w powietrzu, nadając świeżości. Jestem na tak, a jeszcze do tego wygląd, który idealnie wpasował się jako fajny dodatek w salonie. Fajnie wygląda prawda? Nawilżacz kupicie TUTAJ.

Ma jeszcze jedną fajną funkcję, bo do nawilżacza w paczce dołączony jest pilot, którym możemy sterować urządzenie. Maksymalny czas pracy to 10h, chyba że wcześniej skończy się woda, to urządzenie wyłącza się samo. Możemy również ustawić kolor światła, do dyspozycji jest około 7 kolorów paska. Bardzo ciekawa funkcja.

nawilżacz powietrza

Mini oczyszczacz powietrza marki Cronos- moja opinia

Przyznam się wam szczerze, że nie wiedziałam o oczyszczaczach powietrza w tak małych wersjach. Wszędzie, gdzie szukałam, były tylko duże rozmiary. Ten od marki Cronos jest naprawdę mały. Jak miałabym go do czegoś porównać, to myślę, że wyglądem przypomina taką większą kostkę do gry o wymiarach piłki. Można go schować w półce i myślę, że zmieści się do walizki. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli wybieramy się w podróż i chcemy zabrać ze sobą dobrą jakość powietrza, a raczej urządzenie, które nam to umożliwi. Jego rozmiary sprawią, że w każdym pokoju hotelowym znajdzie się dla niego miejsce, jak również w małych pomieszczeniach w domu do 20m2.

Działa w taki sam sposób jak duży oczyszczacz. Posiada potrójną filtrację z filtrem Hepa. Pochłania ponad 99,97% smogu i szkodliwych związków w nim obecnych takich jak: dwutlenek siarki, pył PM10, pył PM 2,5, Benzo(a)piren. U nas to świetne rozwiązanie, bo możemy go trzymać w naszej małej sypialni, czy w pokoju Oskara przy jego łóżku. Na pewno będzie z nami w każdej podróży ze względu na alergie Oskara. Kupie go TUTAJ. Cena naprawdę nie jest wysoka. U nas urządzenie sprawdza się świetnie. Jedyne czego mi w nim brakuje, to wskaźnika, który informowałby nas o tym, czy stan powietrza się poprawił.

oczyszczacz powietrza cronos

malutki oczyszczacz powietrza

 

More from sylwetta

OD WIZUALIZACJI DO REALIZACJI- CZYLI JAK CHCIAŁABYM ABY WYGLĄDAŁ SALON W NASZYM NOWYM DOMU.

    Kiedy twój salon wraz z kuchnią i łazienką mierzy 35m2,...
Czytaj dalej

komentarze 2

Leave a Reply