BABYDAN BRAMKI OCHRONNE DLA DZIECI- CZYLI JAK DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO TYCH NAJWAŻNIEJSZYCH.

babydan bramka

 

 

 

Jako mama staram się dbać o bezpieczeństwo swojego dziecka. Wiadomo, nie da się wielu rzeczy uniknąć, ale bywają takie przeszkody, które jesteśmy w stanie osłonić, aby zapobiec wypadkom naszych dzieci. BabyDan stworzył bramki ochronne, które pomagają nam chronić maluchy przed wieloma niebezpieczeństwami. Schody, kominek, a nawet choinka to główne niebezpieczeństwa, które czyhają w domach na maluszki.

Dzieci, które zaczynają chodzić, nie zdają sobie sprawy, że mogą się oparzyć lub spać ze schodów. Zdarza się to nawet starszakom i już świadomym dzieciom. Rolą rodziców jest nauczyć, ale również starać się zapobiec przykrym wypadkom. Fajnie, że są firmy, które nam to ułatwiają i tworzą właśnie barierki ochronne. Znacznie to ułatwia nam rodzicom codzienne życie z maluszkiem. Co do jakości marki BabyDan jestem przekonana, bo posiadamy już krzesło, które sprawdza się u nas świetnie od dwóch lat aż do dzisiaj.

BABYDAN BRAMKI OCHRONNE DLA DZIECI- CZYLI JAK DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO TYCH NAJWAŻNIEJSZYCH

Oskar już jest w miarę świadomym dzieckiem, chociaż zdarza mu się spać ze schodów czy uderzyć o niebezpieczny przedmiot. Natomiast mój siostrzeniec jest jeszcze maluszkiem, który rozumie jeszcze takich rzeczy. Od jakiegoś czasu testujemy od BabyDan barierkę ochronną, która zabezpiecza całe wejście na dość wysokie i strome schody. Dzięki barierce ochronnej nie ma możliwości, aby maluch otworzył bramkę i wszedł na górę. Muszę wam nawet napisać, że Oskar ma problem z zabezpieczeniem, które otwiera bramkę. Świetnie przemyślane z myślą o bezpieczeństwie już przy samym otwieraniu. Dorosły także musi użyć większej siły, żeby ją otworzyć, ale jak dla mnie to jest dodatkowy plus i świetne zabezpieczenie.

Czy warto kupić bramkę ochronną BabyDan?

Dodatkowy atut bramki to konstrukcja, z jakiej jest zrobiona. Producent przemyślał wszystko doskonale.  Zestaw XXL, który widzicie na poniższych zdjęciach, składa się z otwieranej bramki i czterech paneli o szerokości 72 cm i mocowań do ściany. Jeśli braknie nam jakiejś części, możemy domówić panele w wybranych rozmiarach 33 cm lub 72 cm. Do poniższego zestawu zostały dobrane dwa panele o szerokości 33 cm. Taki zestaw idealnie również zabezpieczy kominek, a także oddzieli pomieszczenie, do którego dziecko nie powinno wchodzić. Wysokość takiej bramki sięga 71 cm. Oprócz paneli możemy również rozbudować bramki o nieograniczoną ilość furtek. To właśnie ta możliwość sprawia, że bramki firmy BabyDan są świetnie przemyślane i godne polecenia. Warto zainwestować i kupić bramkę, aby mieć pewność, że zabezpieczy odpowiednio pomieszczenia i ochroni nasze dziecko przed niebezpiecznymi przedmiotami.

Na koniec jeszcze wspomnę, że marka BabyDan jest światowym liderem  zabezpieczeń dla dzieci. To właśnie oni wynaleźli bramki ochronne, które udoskonalają już jakieś 60 lat. Bramki wykonane są solidnie i posiadają 2-letnią gwarancję. Jeśli szukacie bramki ochronnej dla swojego malucha, to zdecydowanie polecam wam BabyDan. W ich asortymencie znajdziecie wiele modeli i rozwiązań w dwóch kolorach czarnym i białym. Zajrzyjcie TUTAJ i poznajcie ich produkty.

A jak wy dbacie o bezpieczeństwo swoich dzieci? Posiadacie w domu pomieszczenia, w których takie bramki byłyby super rozwiązaniem? Podzielcie się swoją opinią na temat takiego zabezpieczenia. Ciekawa jestem, co wy o tym sądzicie. Zastanawiam się, gdzie u was w domu sprawdziłyby się takie bramki ochronne od BabyDan?

 

babydan bramki

bramka babydan

babydan

ochrona dzieci barierki

bramka ochronna

bramki ochronne

More from sylwetta

MOJA LISTA NA LATO

    Witajcie! Moja lista  na lato, którą chciałabym Wam dzisiaj przedstawić...
Czytaj dalej

Leave a Reply