JAKI GRILL WYBRAĆ NA TARAS A JAKI DO OGRODU? RECENZJA PRODUKTÓW OD FEBESTORE

JAKI GRILL

 

Z przyjściem wiosny zawsze otwieramy sezon grillowy. Ostatnio mieliśmy ograniczenia w spotkaniach ze znajomymi, ale na szczęście wszystko wraca do normy. Grill na tarasie czy w ogrodzie to świetne rozwiązanie, aby zaprosić znajomych do siebie i przyrządzić coś smacznego. Lubię eksperymentować i oprócz tych prostych potraw staram się próbować innych z grilla.

Dzisiaj chciałam  podzielić się z wami moją opinią na temat trzech grilli ze sklepu Febestore (tutaj), które mam okazję testować.

JAKI GRILL WYBRAĆ NA TARAS A JAKI DO OGRODU?

Wszystko zależy od przestrzeni, jaką posiadamy. Może być tak, że w posiadaniu mamy mały taras więc wtedy najlepiej będzie wybrać grilla, który się na nim zmieści i nie będzie nam “kopcił” koło nosa. Ja mam na to fajny sposób i świetne rozwiązanie w postaci okrągłego grilla z pokrywą. Super rozwiązanie na taras, ale również do ogrodu. Dzięki pokrywie potrawy szybko się smażą i są naprawdę pyszne. Najbardziej podoba mi się to, że dym wydostaje się przez boczne zastawki, które możemy sami regulować. Posiada kółka, dzięki którym w łatwy sposób przesuwamy grilla. Ten grill idealnie pasuje na mój taras, bo jest trochę w takim stylu vintage, a ja kocham taki styl. Zdecydowanie polecam go na taras, jak również do ogrodu.

JAKI GRILL

grill na taras

grill z pokrywą

 

Grill ogrodowy- jaki wybrać?

Ogrodowy Delux z termometrem znajdziesz go tutaj, to nasz wybór  na działkę. Bardzo solidny i wytrzymały. Można go przemieszczać w różne miejsca, bo z jednej strony znajdują się koła, które pomagają w jego swobodnym przemieszczaniu. Fajnym pomysłem jest boczna półeczka, na którą możemy położyć talerz z jedzeniem oraz boczna półka z haczykami, które możemy wykorzystać na powieszenie ręcznika do rąk lub innych potrzebnych nam rzeczy. Grill posiada termometr, który mierzy nam temperaturę wewnątrz. Jest to również świetne rozwiązanie, bo mamy rozeznanie, w jakiej temperaturze smażą się nasze potrawy. Wewnątrz grilla znajduje się dwie kratki, na których możemy położyć nasze smakołyki oraz kratka podwieszana na pokrywie. Węgiel możemy dokładać przez otwór, który znajduje się pośrodku grilla.

Ciekawym gadżetem jest korbka, która znajduje się z boku. Dzięki niej możemy regulować stopień położenia węgla. Może być na samym dole lub pod samym rusztem z jedzeniem. Jest również popielnik w postaci blaszki, który możemy w każdej chwili wysunąć.

grill delux

grill delux febestore

grill na działkę

grill delux

 

Ogrodowy z klapą Delux w kształcie beczki

Tę wersję posiadają moi rodzice (tutaj) . Bardzo pojemny grill w kształcie beczki, który pomieści sporo jedzenia. Idealny na imprezy rodzinne i nie tylko. Tak jak w przypadku wspomnianego wyżej   grilla posiada kółka, które ułatwiają przesuwanie go w różne miejsca. Funkcjonalnością bardzo zbliżony do tego opisanego powyżej jedyna różnica widoczna dla mnie to kominek, przez który ulatnia się dym. Wszystko pozostałe jest praktycznie takie samo.

grill delux z kułkami

grill do ogrodu

grill do ogrodu

 

 

 

 

More from sylwetta

DOMOWE SPA DLA CIAŁA I DUSZY- CZYLI JAK UMILIĆ SOBIE CZAS SIEDZĄC W DOMU?

    Domowe SPA przyda się każdemu. Tak naprawdę to trochę odskocznia...
Czytaj dalej

Leave a Reply