CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA, KTÓRE NIE BĘDĄ JUŻ TAKIE SAME. ŚWIĄTECZNE OZDOBY, KTÓRYMI W TYM ROKU UDEKOROWAŁAM MIESZKANIE.

ozdoby na święta

 

Świąteczne ozdoby w każdym domu nadają takiego magicznego klimatu. Te Święta będą zupełnie inne niż poprzednie, ale staram się mimo wszystko wprowadzać świąteczne akcenty w domowe zacisze, żeby poczuć tę magię Świąt. W dzisiejszym wpisie skupiłam się na dekoracjach świątecznych w sypialni.

ŚWIĄTECZNE OZDOBY, KTÓRYMI W TYM ROKU UDEKOROWAŁAM MIESZKANIE

Rok temu powstał chyba pierwszy post ze świątecznymi ozdobami. Wcześniej jakoś nie miałam weny do dekorowania mieszkania. Mieliśmy zawsze choinkę i to tyle. Jednak z roku na rok coraz bardziej podobają mi się małe dekoracje nawiązujące do Świąt Bożego Narodzenia. Światełka i lampki dodają magi. Ostatnio bardzo podobają mi się porcelanowe domki, choinki i oczywiście dekoracje w formie świątecznych poduszek. Hitem w tym roku są dla mnie gwiazdy z Ikea, które można złożyć i spokojnie przechowywać w kartonie. Nie zajmują dużo miejsca. Dodatkowo można je zamontować w formie podświetlonej lub jako zwykłe wiszące ozdoby.

Chciałam jeszcze nawiązać do marmurowego stolika, który ostatnio pokazywałam wam w tym wpisie w salonie. Stwierdziłam, że jako stolik nocny również piętnie się prezentuje w sypialni. Sama nie mogę się zdecydować, gdzie wygląda lepiej. W salonie mamy dość spory i toporny narożnik, który niestety swoją wielkością zaburza mi koncepcję na ten stolik. Zdecydowanie lepiej wpasowałby się w otoczeniu kanapy lub małego narożnika. Myślę, że jeszcze pokażę go wam w odsłonie całego salonu, który w dalszym ciągu nie jest jeszcze skończony. Ciągle mi czegoś w nim brakuje. Jeśli szukacie marmurowego, pięknego i solidnego stolika do zajrzyjcie koniecznie do Missdeco (tutaj).

A wy zdobicie dom na Święta? Na jakie dekoracje świąteczne stawiacie w tym roku?  Fajne ozdoby świąteczne można znaleźć w Pepco czy Ikea, ale moje wybory padły na te sklepy. Ciekawa jestem,  w jakich sklepach wy zaopatrujecie się w świąteczne ozdoby? Koniecznie podzielcie się swoimi typami w komentarzach.

Gwiazdy- Ikea

Domki, samochodzik, podświetlana choinka- Pepco

Poduszki – H&M

 

świąteczne ozdoby

strala ikea

gwiazda strala ikea

świąteczne ozdoby

ozdoby świąteczne pepco

 

marmurowy stolik missdeco

świąteczne ozodby

ozdoby świąteczne pepco

ikea strala

More from sylwetta

ZEGAREK Z LOKALIZATOREM GPS DLA OSÓB STARSZYCH

  Witajcie! Dzisiaj będzie słów kilka o wyjątkowej dla mnie osobie. Gdy...
Czytaj dalej

Leave a Reply