PIERWSZY RAZ UDEKOROWAŁAM DOM NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA. CZYLI ŚWIĘTA TUŻ TUŻ.

dom na święta bożego narodzenia

 

Mój dom na Święta Bożego Narodzenia jest tak naprawdę pierwszy raz dekorowany? Wiele osób z nadejściem grudnia zaczyna ozdabiać swoje domy i przygotowywać świąteczne ozdoby. Ja nie robiłam tego. U nas jedyną świąteczną ozdobą była tak naprawdę tylko choinka. Jakoś nie miałam nigdy do tego głowy. Los tak często sprawia, że sytuacje życiowe z końcem roku się komplikują i zazwyczaj to na tym się skupiam. W tym roku jest trochę inaczej. Postanowiłam zmienić nastawienie i ozdobić swój dom, aby w pełni poczuć magię Świąt. Brakuje mi tylko jednego. Śniegu.

Dom na Święta Bożego Narodzenia

Tak naprawdę ozdoby są mało istotne, najważniejsze jest zdrowie i szczęście w domu. Mimo wszystko nie wiem dlaczego, ale my kobiety tak mamy, że lubimy otaczać się pięknymi rzeczami. W tym roku przez drobne akcenty w domu czuje, że Święta są już tuż tuż. Świąteczne dekoracje, światełka, lampki, choinka, to wszystko sprawia, że w domu czuć magię. Do tego, jak dojdzie zapach ciasta czy pierników, to już jest pełnia szczęścia.

Ozdoby Świąteczne w domu

Oprócz rodzinnego ciepła i miłości, które powinno być odczuwalne, to postanowiłam skupić się głównie na ozdobach świetlnych. Kocham światło w domu. Małe latarenki, światełka na choinkę i świecące gwiazdy na okno.  Niestety tych ostatnich nie udało mi się nabyć, bo pomyślałam o nich za późno. To są właśnie główne ozdoby, które zagościły w moim domu. Dodatkowo w każdym pomieszczeniu postanowiłam do wazonów włożyć kilka gałązek świerku i też przyozdobić je, jak również choinkę suszonymi owocami: jabłko, grejpfrut, pomarańcza, cytryna. Lubię takie naturalne ozdoby. Oczywiście nie mogło zabraknąć świec, które nadają ciepła nie tylko w okresie jesienno-zimowym. Ostatnio moje serce skradły również mini domki, które są piękną ozdobą i dają lekkie światło. Na przyszły rok chciałabym stworzyć takie małe miasteczko właśnie z takich domków. W tym roku niestety się nie udało.

Święta Bożego Narodzenia 2019

dom na Święta Bożego Narodzenia

świecznik hm

białe zasłony room99

Biel, która kojarzy mi się ze Świętami Bożego Narodzenia. Produkty od Room99 sprawdzają się idealnie.

Jest jeszcze jedna rzecz, która sprawiła, że dom wydaje się taki ciepły i zarazem czysty. Uwielbiam biel, bo to właśnie ona sprawia takie wrażenie. Białe zasłony, biała narzuta na łóżko czy poduszki w odcieniach bieli, beżu i szarości. Piękne produkty w postaci pikowanej narzuty i poszewek na poduszki znalazłam TUTAJ. Tak samo było z zasłonami. Już kiedyś mogliście widzieć na blogu produkty tej marki TUTAJ. Muszę przyznać, że są piękne i dobre jakościowo. Super się u mnie sprawdzają i są w przystępnych cenach. Jestem zakochana w nowościach i tej pikowanej narzucie, która sprawia wrażenia takiego delikatnego puchu na łóżku. Nic tylko się położyć i odpoczywać. Możecie kupić ją w różnych kolorach i rozmiarach. Coś pięknego. Dodatkowo bardzo przyjemna i mięciutka w dotyku. A u was czuć już magie Świąt? :)

narzuta room99

biała narzuta na łóżko

narzuta room99

mała sypialnia

biał narzuta

Narzuta pikowana, poszewki pikowane i białe zasłony kupicie TUTAJ

 

Na koniec chciałabym wam jeszcze życzyć zdrowych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. Odpoczywajcie i cieszcie się sobą <3

 

More from sylwetta

MATKA WARIATKA A MOŻE DEPRESJA? O MATCZYNYCH LĘKACH, KTÓRE TOWARZYSZĄ MI DO DZISIAJ

  Depresja to ciężki temat. Rozpoznać ją jest tak samo trudno, jak...
Czytaj dalej

Leave a Reply