KOLORYSTYKA W POKOJU CHŁOPCA- JAKI KOLOR WYBRAĆ? CZY PASUJĄ TYLKO ODCIENIE NIEBIESKIEGO?

https://www.sylwetta.com/dodatki-elodie-details-w-pokoju-dziecka-aranzacja/

 

 

Kolorystyka w pokoju chłopca może być różnorodna. Pamiętam, jak byłam dzieckiem, to głównie kolor w pokojach dzieci opierał się na różowym albo niebieskim. Często właśnie po tej kolorystyce można było rozpoznać, do kogo należy dany pokój. Z biegiem czasu wszystko zaczęło się zmieniać. Już nie ograniczamy się do jednej kolorystyki. Staramy się dobierać kolory tak, aby pasowały zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

KOLORYSTYKA W POKOJU CHŁOPCA- JAKI KOLOR WYBRAĆ? CZY PASUJĄ TYLKO ODCIENIE NIEBIESKIEGO?

Sama ostatnio pokazałam wam pokój Oskara w odcieniach niebieskiego (tutaj). W sumie w większości przeważały niebieskie czy granatowe dodatki. To takie właśnie typowe dla chłopca, ale z czasem pomyślałam, że fajnie by było wprowadzić coś innego i nowego, czego jeszcze nie było. Postawiłam na kolorystykę w odcieniach szarości, beżu, brązu i bieli. Zmieniłam tylko kilka dodatków i tak sobie pomyślałam, że nawet dywaniki mogę łączyć ze sobą, bo razem zapełnią pokój i stworzą ciekawą całość. Kosz na zabawki zrobiony jest ze sznurka i wykonała go bardzo zdolna kobieta a link do jej profilu macie TUTAJ. Dywan ze sznurka to też jest jej sprawka. Co do samego pokoju to wydaje mi się, że spokojnie mogłaby w nim mieszkać również dziewczynka. Takie kolory są neutralne, a możemy je przełamać kilkoma drobiazgami w bardziej dziewczęcym kolorze. Beże i brązy mają to do siebie, że można je zestawiać z wieloma kolorami i super ze sobą wyglądają.

Miałam w planach większe zmiany, ale niestety wszystko się trochę pokrzyżowało. Jednak nie tracę nadziei i liczę na to, że na wiosnę uda nam się zrobić remont i  pozmieniać to, co sobie zaplanowałam. Chciałabym nieco pozmieniać i sama jestem ciekawa, czy wyjdzie nam to wszystko na dobre. Czas pokaże, narazie pozostaje nam czekać.

KOLORYSTYKA W POKOJU CHŁOPCA

pokój chłopca

kosz ze sznurka

kosz ze sznurka

pokój dziecka

Łóżko- Ikea|Dywan. kosz ze sznurka- Supcio Design| Poduszka do siedzenia- Fabryka Vintage Kacze Jajo

 

More from sylwetta

CHOROBA LOKOMOCYJNA- JAK POKONAĆ UCZUCIE MDŁOŚCI BEZ LEKÓW? TESTUJEMY OPASKĘ SEA BAND.

    Choroba lokomocyjna to niezła zmora. Ostatnio mieliśmy problem podczas wyjazdu...
Czytaj dalej

komentarze 4

Leave a Reply