DODATKI ELODIE DETAILS W POKOJU DZIECKA- CZYLI NASZA ULUBIONA MARKA W TROCHĘ INNEJ ODSŁONIE.

dodatki Elodie Details

 

 

Dodatki Elodie Details z każdą kolekcją podobają mi się coraz bardziej. Jak wiecie uwielbiam tę markę i często macie okazję widzieć ją na blogu. Czemu tak ją cenię pisałam wam TUTAJ. Dzisiaj postanowiłam pokazać wam nieco inną odsłonę niż dotychczas. Skupiłam się na samych dodatkach do pokoju dziecka. Tym razem poznacie inne produkty marki Elodie Details, które świetnie prezentują się we wnętrzu dziecięcego pokoju. Zapraszam na post.

DODATKI ELODIE DETAILS W POKOJU DZIECKA- CZYLI NASZA ULUBIONA MARKA W TROCHĘ INNEJ ODSŁONIE

Produkty tej marki głównie przeznaczone są dla niemowląt. Maty, kocyki, pozytywki, maskotki, worki na zabawki i wiele innych produktów możecie znaleźć w ich asortymencie. Jednak ja postanowiłam pokazać, że również w pokoju starszaka mogą prezentować się świetnie i nadać super klimatu. Mata posłużyła nam za dywanik, jest super miękka i świetnie nadaje się również w takiej formie. Pościel uszyta jest z super jakościowo bawełny więc dla starszaka i to alergika również super rozwiązanie. Wielki kosz na zabawki u nas posłużył jako pojemnik na poduszki i z racji jego sporego rozmiaru spokojnie pomieści również pościel. Jak widać, nie mamy pod łóżkiem pojemnika, więc to świetne rozwiązanie. I zostały nam dodatki w postaci pozytywki i pieska, jak również kosmetyczka. Również i one świetnie sprawdzają się w pokoju przedszkolaka. Super wyglądają jako dodatki. Oskar jest zachwycony zmianami, jakie zaszły w jego pokoju, a to najważniejsze. Wszystkie produkty możecie kupić w sklepie Scandinavianbaby TUTAJ.

Dla kogo przeznaczone są produkty Elodie Details?

Bardzo jestem ciekawa, co sądzicie o takiej odsłonie pokoju Oskara. Czy według was dodatki do pokoju niemowlęcego również ciekawie prezentują się w pokoju starszaka? Jak widzicie, warto w nie zainwestować, bo od maluszka mogą nam posłużyć na lata i odnaleźć się również świetnie w pokoju starszego dziecka. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Marka ma do wyboru wiele kolorów i wzorów. Znajdziemy tam zarówno coś dla chłopca, jak i dziewczynki. Ja jestem na tak i jak najbardziej polecam również do pokoju starszych dzieci.

 

dodatki do pokoju dziecka

dodatki Elodie Details

pokój dziecięcy

łóżko dziecięce ikea

dodatki Elodie Details

kocyk Elodie Details

pokój dziecka

pokój dziecka

More from sylwetta Czytaj dalej

komentarze 2

Leave a Reply