SQULA BAWI I UCZY

SQULA BAWI I UCZY

 

Witajcie!

Wyobraźcie sobie taką sytuacje …

Godzina 16 a za oknem ciemno . Siedzisz w domu cały dzień zajmując się dzieckiem , które z dnia na dzień nudzi się coraz bardziej swoimi zabawkami. Wymyślasz coś innego, aby się czymś zajęło , ale ono nadal się nudzi i …ręce Ci już opadają. Nie masz siły czujesz się jakbyś przebiegła maraton , ale przecież Ty siedzisz z dzieckiem w domu i jak możesz być zmęczona ? ;)Myślisz sobie chętnie puściłabym je do żłobka albo przedszkola, ale nie mogę bo  są tego powody. Co zrobić żeby nie zwariować ? Zabawek ma mnóstwo , które już go znudziły nie masz możliwości kupić nowych. Jak  kreatywnie zająć dziecku czas żeby jednocześnie mógł przez zabawię się czegoś nauczyć?

Jest taka rzecz, którą odkryłam niedawno. Można mieć to w domu i nie trzeba za każdym razem kupować nowej zabawki czy gry. Jedyne co jest nam potrzebne to komputer, telefon komórkowy bądź tablet. W dzisiejszym świecie każdy z nas posiada chociaż jedno z tych narzędzi.

Na ratunek w trudnych sytuacjach gdy nasze dziecko wchodzi nam już na głowę a my musimy posprzątać , ugotować , uprać i jeszcze uprasować przychodzi nam SQULA ! Tak! to jest to!  a na czym polega zaraz dowiedzie się wszystkiego poniżej.

SQULA BAWI I UCZY

Może zacznę od tego czym jest SQULA to nic innego jak nowoczesna platforma edukacyjna , która zawiera ponad 60 tysięcy zadań i różnych quizów dostosowanych do wieku oraz poziomu umiejętności dziecka. Super co? Nie mylcie tego z pojęciem typowych gier komputerowych. To nie jest tak, że dziecko siada przed komputerem i wpatruje się swoimi ślipkami i wkręca się w ten wirtualny świat :) Nie to nie to ! Squla uczy przez zabawę . Z każdej gry czy quizu nasze dziecko czerpie wiedzę uczy się czegoś nowego jednocześnie się tym bawiąc. W każdym dziecku jest ukryty jakiś talent dzięki squli możesz się dowiedzieć czym tak naprawdę interesuje się Twoje dziecko i pomóc mu w poszerzeniu tej wiedzy . Nie musisz kupować co chwilę nowych zabawek , aby się o tym przekonać wystarczy sprawdzić różne warianty na ten platformie .

JAK ZACZĄĆ ?

Wchodzisz na stronę i masz do wyboru dwie opcje albo kupujesz ofertę od razu albo próbujesz ją za darmo. W darmowej wersji możesz skorzystać z 3  quizów. Następnie wybierasz poziom zaawansowania na jakim jest Twoje dziecko w naszym przypadku jest to przedszkolak. Jeśli jest przedszkolakiem wybierasz tą opcję jeśli jest już na wyższym poziomie klasa 1-6  zaznaczasz ten odpowiedni, który Cię intresuje. Następnie wyskakują poszczególne etapy trudności związane z różną tematyką dostosowaną do wybranego przez Ciebie poziomu.

Oskarkowi spodobało się bardzo quizy : Liczę, Co zdarzyło się najpierw oraz Mój wygląd. Naprawdę super się przy tym bawił i uczył. Trudności ma jeszcze z układaniem puzzli , ale w sumie na co dzień go jeszcze nie interesują  więc i w squli również nie wzbudziły jego zainteresowania. Jeśli mogę coś doradzić to u takiego przedszkolaka najlepiej jest układać wszystko na tablecie w formie dotykowej ja niestety nie posiadam więc skorzystaliśmy z mojego komputera. Oskarek nie potrafi posługiwać się myszką więc on pokazywał co mam zaznaczyć i taką mieliśmy współpracę w sumie oboje się super przy tym bawiliśmy.

W taki właśnie sposób możesz wypróbować czy ta platforma spodoba się Twojemu dziecku. Jeśli widzisz, że wbudziło to jego zainteresowanie i radzi sobie przy tym super to warto zainwestować i wykupić ofertę, którą znajdziecie na stronie Squla. Tam jest kilka opcji do wyboru i możesz wybrać taki abonament jaki  odpowiada Ci najbardziej. Super opcja na zimowe wieczory ! Polecam :)

 

SQULA BAWI I UCZY

SQULA BAWI I UCZY

SQULA BAWI I UCZY

SQULA BAWI I UCZY

Pakiet możecie zakupić – TUTAJ

More from sylwetta

JAK SIĘ POZBYĆ BLIZNY?

        Czy ona mnie oszpeciła? To był październik 2014....
Czytaj dalej

komentarze 2

Dodaj komentarz