EKOLOGICZNE AKCESORIA DLA NIEMOWLAKA- CZYLI CO SIĘ PRZYDA PRZYSZŁEJ MAMIE?

AKCESORIA DLA NIEMOWLAKA

 

Akcesoria dla niemowlaka każdego dnia  towarzyszą świeżo upieczonej mamie. Sama nie wyobrażałam sobie codziennego funkcjonowania przy małym dziecku bez wielu rzeczy. Żałuję, że pięć lat temu nie było aż tylu pięknych produktów i tak funkcjonalnych. Chyba że były a ja po prostu o nich nie wiedziałam. Dzisiaj wiem i dziele się z wami fajnymi akcesoriami, które z pewnością przydadzą się przyszłej i świeżo upieczonej mamie.  Są to również super pomysły na prezent dla noworodka.

EKOLOGICZNE AKCESORIA DLA NIEMOWLAKA- CZYLI CO SIĘ PRZYDA PRZYSZŁEJ MAMIE?

Kiedyś pokazywałam wam produkty ze sklepu Baby&Travel. Dzięki nim odkryłam wiele pięknych rzeczy dla mam, niemowlaków i starszych dzieci. Cieszę się, że mogę wam pokazać część z nich właśnie w postach na blogu. Jedną z ważniejszych rzeczy, jaką przyszła mama zakupuje dla niemowlaka, jest smoczek. Jest ich mnóstwo do wyboru i do koloru. Jednak teraz ze względu na ekologię firmy zaczynają wdrażać do sprzedaży produkty, które są w pełni ekologiczne pod każdym względem. Tak powstały smoczki bez grama plastiku. Zostały stworzone przez firmę Hevea (TUTAJ). Odlane są z jednego kawałka kauczuku i nie  ma możliwości, aby gromadziły się w ich zakamarkach bakterie czy jakikolwiek brud. Można je w całości wyparzać i nie stracą swojego kształtu ani koloru. Cudowne rozwiązanie i bezpieczeństwo dla dziecka, jak również świetny pomysł z myślą o środowisku.

Organiczne zabawki dla niemowląt od marki Kikadu, jako świetny pomysł na prezent dla niemowlaka.

Kolejnymi cudownymi produktami dla niemowląt są organiczne zabawki i akcesoria dla niemowląt stworzone przez markę Kikadu (TUTAJ). Marka ta również dużą uwagę przywiązuje do ekologii i dbania o środowisko. Wszystkie  produkty są organiczne. Stworzone z szacunkiem do przyrody oraz do ludzi, którzy te produkty tworzą. Kukid stworzył rzeczy, które są w pełni przemyślane pod kątem bezpieczeństwa. Dodatkowo można zaobserwować śliczne wzory, a miękkość tych produktów sprawia, że każde niemowlę z chęcią się do niego przytuli. Myślę, że każda przyszła lub świeżo upieczona mama ucieszy się z takiego prezentu dla swojego malucha. Nie dość, że oryginalne, to stworzone z dbałością o każdy detal i z myślą o środowisku. Co jest obecnie bardzo ważne.

Kiedyś tworzyłam podobny post o tym, co się może przydać przyszłej mamie. Tam znajdziecie również kilka moich propozycji dla mam (TUTAJ).

Znałyście te produkty? Dajcie koniecznie znać.

AKCESORIA DLA NIEMOWLAKA

ekologiczne smoczki dla niemowlaka

AKCESORIA DLA NIEMOWLAKA

More from sylwetta

JAK BYĆ DOBRYM RODZICEM?

  Ostatnie sytuacje w życiu uświadomiły mi, że bycie rodzicem wcale nie...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz