BABY&TRAVEL- PRODUKTY DLA DZIECI, KTÓRE ŚWIETNIE SPRAWDZĄ SIĘ NIE TYLKO W PODRÓŻY

baby&travel

 

Baby&Travel, to dystrybutor, który w swojej ofercie posiada wyselekcjonowane i dobre jakościowo produkty dla dzieci. Pierwszy raz spotkałam się z tą firmą, gdy tworzyłam post na temat gadżetów, które warto zabrać w podróż z dzieckiem. Wtedy miałam okazję przetestować ( w sumie nie ja tylko Oskar) turystyczny nocnik od Pottete Plus. Towarzyszy nam do dzisiaj, jak tylko wybieramy się w jakąś podróż. Sprawdza się idealnie.

BABY&TRAVEL- PRODUKTY DLA DZIECI, KTÓRE ŚWIETNIE SPRAWDZĄ SIĘ NIE TYLKO W PODRÓŻY

Tak jak wspomniałam powyżej, Baby&Travel posiada w swojej ofercie wiele marek, które idealnie sprawdzą się nie tylko w podróży, ale również mogą towarzyszyć naszym dzieciom każdego dnia. My posiadamy już kilka, które zabieramy na wycieczki, piknik czy wyjazdy rodzinne. Bidony, lunch boxy, a nawet ciekawe i kreatywne zabawki, które zmieszczą się w każdej torbie podróżnej czy damskiej torebce. Zaciekawią każdego malucha, który na przykład nudzi się w podróży i trzeba go czymś zając.

B.Box dla maluszków

Ostatnio zachwyciła mnie marka B.Box dla maluszków. Posiada w swojej ofercie wiele ciekawych produktów, które idealnie sprawdzą się u tych kilkumiesięcznych dzieci. Wszystko zaczęło się od bidonu, który ułatwia dziecku naukę samodzielnego picia. Pamiętam, jak Oskar był mały, wtedy szukałam wiele rozwiązań do tego, aby nauczyć go pić samodzielnie. Do tej pory w szafce mam bidony, kubki i wiele innych produktów. W każdym ciągle coś nie pasowało albo przeciekał, albo nie dało się z niego pić, albo Oskar przegryzał rurkę. W przypadku B.Box widzę jak mój siostrzeniec świetnie sobie radzi z piciem. Dodatkowo jest solidnie wykonany, spadł już nie raz i trzyma się doskonale. Posiada zamykanie, w którym możemy ukryć rurkę.

Marka ta w swojej ofercie posiada wiele innych produktów i przyznam szczerze, że są rewelacyjne. Lepiej zainwestować z droższy, a sprawdzony produkt, bo będzie dziecku służył przez wiele miesięcy. Marka ta w swoim asortymencie posiada wiele produktów takich jak termosy, termobutelki, talerzyki, butelki, sztućce i wiele innych zajrzyjcie do Baby&Travel i tam w zakładce B.Box będziecie mieli całą listę produktów. Jeśli jesteście na etapie nauki chwytania sztuców albo samodzielnego picia to polecam wam właśnie B. Box.

b.box

produkty baby&travel

zabawki dla dzieci

b.box bidon dla dzieci

produkty dla dzieci od baby&travel

produkty dla dzieci

baby&travel

zabawki dla dzieci

Produkty pochodzą z Baby&Travel – TUTAJ

More from sylwetta

PŁASZCZ MILITARNY

  Witajcie kochani w moim nowym miejscu :) Jak Wam się podoba?...
Czytaj dalej

komentarze 2

Dodaj komentarz