BIBLIOTECZKA W DOMU JAK Z PINTEREST- OD INSPIRACJI DO REALIZACJI.

BIBLIOTECZKA W DOMU

 

Biblioteczka w domu podobała mi się od dawna. Z początku nie miałam na tyle książek, żeby móc sobie stworzyć taką z prawdziwego zdarzenia. Dlatego miałam małą w witrynie, która stała w salonie. Marzyła mi się taka w formie regałów na całej ścianie. Zaczęłam szukać inspiracji na Pinterest i udało mi się znaleźć kilka propozycji, które wpisały się w mój gust. Co mi wyszło? Zobaczycie poniżej.

biblioteczka w domu

zdj. Pinterest

 BIBLIOTECZKA W DOMU JAK Z PINTEREST- OD INSPIRACJI DO REALIZACJI

Uwielbiam meblować mieszkanie. Ogólnie kocham jasne wnętrza z naturalnymi dodatkami. Ciągle jednak mi czegoś brakuje. W mieszkaniu co jakiś czas zmieniam ułożenie i rozstaw mebli. Niekiedy zdarza mi się zupełnie poprzestawiać  w inne pomieszczenie. Mój mąż ma już dość tych moich zmian, ale mnie to meblowanie cieszy a on chyba nie ma wyjścia i musi to zaakceptować. Z racji tego, że nasze mieszkanie jest mało ustawne, staram się wygospodarować przestrzeń tak, aby nie przytłoczyć całości wnętrza a wręcz odwrotnie sprawić, aby wydawało się większe. Jasne kolory ścian i meble w podobnej tonacji.

Ostatnio wpadłam na pomysł, aby stworzyć sobie małą biblioteczkę w salonie. Posiadałam dwa regały, które kiedyś kupiłam w Ikea dokładnie takie TUTAJ. Stwierdziłam, że gdy połączę je razem, to zajmą akurat ścianę, która była do zagospodarowania. Wcześniej przy tej ścianie stała witryna. Jednak efekt ustawionych bok siebie regałów bardziej za mną przemawia.

Muszę przyznać, że fajnie to wyszło i już myślę, żeby z czasem dokupić jeszcze jeden taki regał i ustawić go jako kontynuację z przeciwnej strony. Zobaczymy czy ten pomysł uda mi się zrealizować. Na pewno się z wami podzielę całością, jak już będzie gotowa. Bardzo lubię siedzieć przy tym stoliku i pracować. Co prawda mam mały kącik do pracy w sypialce, ale tutaj ostatnimi czasy zasiadam częściej.

Co myślicie o mojej metamorfozie? TUTAJ możecie zobaczyć witrynę, która stała wcześniej. I jak? Jest lepiej?

biblioteczka w domu

domowa biblioteczka

biblioteczka w domu

 

 

 

 

 

More from sylwetta

Christmas Party

   Witajcie kochani!    Wielkimi krokami zbliża się impreza świąteczna u mnie...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz