POMYSŁ NA PREZENT DLA 5 LATKA – MOJE PROPOZYCJE NA URODZINY I INNE OKAZJE.

prezent na urodziny dla chłopca

 

Prezent dla 5 latka to ostatnio częste myśli, które krążą mi po głowie. Oskar za dwa dni kończy 5 lat. Nie wiem, kiedy to zleciało, ale czas pędzi jak szalony. Mam kilka pomysłów na prezent dla niego z okazji tych 5 urodzin. Ostatnio ma fioła na punkcie samochodów i transformerów. Poniżej podam wam moje typy i kilka przykładów na fajne prezenty dla 5 latka.

POMYSŁ NA PREZENT DLA 5 LATKA – MOJE PROPOZYCJE NA URODZINY I INNE OKAZJE

Zawsze, kiedy zbliżają się urodziny Oskara mam dylemat, co wybrać, aby trafić z prezentem. Zazwyczaj wiem, co jest w kręgu jego zainteresowań, ale przecież nie kupię mu wszystkiego, co mu się akurat podoba. Jak to u dzieci bywa z każdym rokiem ich kreatywność i wyobraźnia się rozwija. Kiedyś Oskar uwielbiał książeczki, a teraz kocha klocki,  samochody, transformerysy i podobne rzeczy.

Samochody dla chłopca nawiązujące do bajek

Psi Patrol jest na porządku dziennym. Tak ta bajka jest jego ulubioną i co jakiś czas prosi, abym pomogła mu przebrać się w któregoś psa. Ulubieni to Chase i Marshall. Myślę, że prezent już wstępnie mam. Na Allegro udało mi się znaleźć wiele ciekawych propozycji zabawek na 5 urodziny dla chłopca. Skoro Psi Patrol, to muszą być również i samochody z tej bajki wraz z pieskami i tutaj: https://allegro.pl/kategoria/samochody-i-pojazdy-pojazdy-z-bajek-86370 jest ogromny wybór postaci właśnie z tej kreskówki wraz z ich pojazdami. Może komuś z was się również przyda. Na topie u nas ostatnio jest też Blaze i mega maszyny i o dziwo również pod tym linkiem znalazłam spory wybór zabawek z tej bajki.

Oprócz Psiego Patrolu lubi samochody z sygnałami min. policja, straż i karetka. Samochody ze Strażaka Sama czy Bob budowniczy, to również hity u nas. Pod tym linkiem również udało mi się znaleźć wiele ciekawych propozycji zabawek https://allegro.pl/kategoria/zabawki-samochody-i-pojazdy-86352  i są tam również te ze wspomnianych bajek.

 

Rowerek, hulajnoga albo samochód na akumulator

Hulajnogę już mamy i super się u nas sprawdza. Pisałam o niej TUTAJ.  Samochód na akumulator też ma. Otrzymał go w prezencie na 3 urodziny TUTAJ. Więc ten pomysł już był, ale przyznam, że trafiony  w 10. Ostatnio często myślę, żeby kupić rowerek. Dotąd miał biegowy rowerek, z którego już wyrósł, więc myślę, że na wiosnę będzie najwyższy czas pomyśleć o takim już “poważniejszym” do nauki jazdy. Mam upatrzone trzy modele rowerków. Może uda nam się na wiosnę, któryś z nich nabyć. Ewentualnie coś podobnego.

 

prezent na 5 urodziny

 

Gry, puzzle i klocki

Tego chyba nigdy nie jest za dużo. Nie znam dziecka, które nie lubi klocków. Mój uwielbia układać z nich różne konstrukcje. Puzzle też fajna sprawa tylko muszą być dobrane odpowiednio do wieku. Wtedy dziecko chętniej je układa. No i gry. U nas mało mamy gier więc chyba czas najwyższy się zaopatrzyć w większą ilość na długie jesienne wieczory.

 

Na koniec mój 5-latek w moim obiektywie. Jak co roku tradycją już jest, że cykam mu zdjęcia, aby widzieć, z roku na rok jak ten kawaler rośnie. Oto i on z ruszającym się już jednym zębem. Gdy miał 5 miesięcy wyrósł pierwszy ząb, może w 5 urodziny pierwszy wypadnie, kto wie.

prezent dla 5 latka

PREZENT DLA 5 LATKA

5 lat

5 latek

kurtka dla chłopca

 

More from sylwetta

CZARNO-BIAŁO

Witajcie :) W dzisiejszej stylizacji postawiłam na czarno-biały look, ale główne skrzypce...
Czytaj dalej

Leave a Reply