TRZECIE URODZINY OSKARKA

TRZECIE URODZINY OSKARKA

 

Witajcie!

Dzisiejszym postem wracam do miesiąca październik, który był dla mnie wyjątkowy. Dokładnie 23 października 2014 roku  na świat przyszedł nasz synek Oskarek. W tym roku obchodził swoje 3 urodziny . Nie wiem nawet kiedy to zleciało. Przy dzieciach tak szybko czas mija , że ja nawet nie wiem kiedy upłynęły te 3 lata. Sporo przeżyliśmy od momentu jego przyjścia na świat. Teraz wiem jedno! moje życie bez niego nie miało by sensu. Jest dla mnie całym światem i każdego dnia dziękuje Bogu , że go mam.

TRZECIE URODZINY OSKARKA

Każde urodziny dziecka są dla rodzica czasem wyjątkowym w sumie nie tylko dla rodzica bo dla dziecka również. Wiadomo na początku maluch nie rozumie o co chodzi , ale jak już ma 3 lata to wydaje mi się, że ma większą świadomość. Jak tylko mamy możliwość staramy się Oskarkowi urządzać takie rodzinne przyjęcia. Uwielbiam patrzeć na jego radość a wiecie co ucieszyło go najbardziej tym razem? Balony , girlanda, tort i wszystkie ozdoby . Wchodząc do domu z moimi rodzicami był tak szczęśliwy, że urządziliśmy mu takie “prawdziwe” urodziny z tymi wszystkimi bajerami. Wydaje mi się, że naoglądał się za dużo Maszy hehe i stąd też taka reakcja :)

Prezent no właśnie skąd pomysł na taki  prezent. Od kilkunastu miesięcy Oskarka głównym zainteresowaniem są samochody i książki . Stwierdziliśmy całą rodziną, że właśnie taki samochód na akumulator , w którym będzie mógł usiąść i pojeździć będzie strzałem w 10. Prezent był wspólny od całej rodziny i reakcja jak go zobaczył była taka jaką sobie wyobrażałam.Mimo wszystko  myślałam, że nie będzie chciał z niego wyjść, ale dla niego najbardziej liczył się tort i to, ze mógł zdmuchnąć 3 świeczki. Do tego cała rodzina babcie, dziadkowie, ciocie, wujkowie i chrzestni wszyscy przyszli dla niego i to najbardziej się liczyło.

Samochód jest dla niego atrakcją , z której korzysta sporadycznie w szczególności teraz. Myślę, że jak zrobi się ciepło będzie mógł pojeździć w nim na zewnątrz wtedy zdecydowanie jazda będzie dla niego atrakcyjna. Tak podsumowując urodziny się udały dziecko było zadowolone a to najważniejsze :)

A Wy wyprawiacie każde  urodziny swoim maluchom?

Do następnego!

Sylwia

TRZECIE URODZINY OSKARKA

TRZECIE URODZINY OSKARKA

TRZECIE URODZINY OSKARKA

TRZECIE URODZINY OSKARKA

TRZECIE URODZINY OSKARKA

TRZECIE URODZINY OSKARKA

Samochód- No Name|Krzesełko –Scandinavianbaby/Babydan

More from sylwetta

CAUDALIE Z KOLEKCJI RESVERATROL-LIFT IDEALNE DLA KOBIET PO 30 ROKU ŻYCIA.

  Caudalie Resveratrol-Lift pochodzi z nowej kolekcji przeznaczonej dla kobiet po 30...
Czytaj dalej

komentarze 4

Leave a Reply