MEBLE RATTANOWE DO DOMU

MEBLE RATTANOWE DO DOMU

 

Uwielbiam to, co naturalne, a Rattan, który króluje w tym sezonie, właśnie taki jest. Coraz więcej możemy kupić rzeczy do domu z tego materiału: meble, czy dodatki w postaci luster, doniczek, stolików, krzeseł itd. Muszę przyznać, że zakochałam się w rattanie na maxa. Strasznie podoba mi się we wnętrzach domu i mieszkania. Mam nadzieję, że z czasem uda mi się uzupełnić salon czy pokój małego o kilka dodatków i może nawet jakieś meble ale to się okaże z czasem.

MEBLE RATTANOWE DO DOMU

Meble tego typu nie są tanie, ale myślę, że cena przekłada się na ich jakość. Mogą posłużyć nam na długo i cieszyć codziennie oko. Tylko pytanie, czy to nie jest  chwilowy “kaprys” i podążanie za modą? Czy nie znudzi nam się to w wystroju za jakiś czas? Bo nagle zmieni się moda i nie będzie już pasowało? Ja myślę, że w moim przypadku tak by nie było. Lubię naturalny styl w domu i marzy mi się mieć kiedyś podłogę, na której będzie deska barlinecka, a całe wnętrze domu przepełnią naturalne dodatki z rattanu, bambusa, wikliny i drewna. Zauważyłam, że ludzie coraz bardziej zaczynają odchodzić od tańszych rozwiązań i zamiast paneli wolą podłogę drewnianą, która sprawdza się o wiele lepiej i służy na znacznie dłuższy czas. Nie dość, że pięknie wygląda, bo muszę przyznać, że robi ogromne wrażenie, to dodatkowo można się nią cieszyć przez bardzo długie lata.

DOM Z DUSZĄ

Mój ojczym wychował się w domu z drewna. Klimat jest niesamowity, jak tam jadę, to uwielbiam oglądać to wszystko. Te wszystkie stare rzeczy w środku, tak jak sam dom mają duszę, to widać. Niesamowite jest to, jak kiedyś domy były budowane. Ten stary domek ma przeszło 100 lat. Miał podłogę drewnianą, która zachowała się do dzisiaj. Niesamowite prawda? Jak kiedyś uda nam się zacząć budowę, to na pewno w każdym pomieszczeniu postaram się postawić na podłogę z drewna. Wiem, że to inwestycja na lata. Marzy mi się takie rozwiązanie w obecnym mieszkaniu, ale zobaczymy z czasem czy uda się kiedyś wymienić tę obecną podłogę. A wy jakie dodatki lubicie mieć w domu? Jeśli mielibyście wybierać, to postawilibyście na naturalne dodatki i drewnianą podłogę? Czy wolicie standardowe rozwiązania w postaci paneli na podłogę? Wolicie drewniane domy czy te standardowe a może bardziej przemawia za wami mieszkanie w bloku?

 

MEBLE RATTANOWE DO DOMU

Lampy- Ikea|Lusto- Boho Swing

rattan dodatki i meble

Bujany fotel i dywan – Ikea|Ławka- sfmeble|Stolik- Boho Swing

meble z rattanu na taras

Leżak- sfmeble| Komplet ławka plus stolik- Ikea|Siedzisko/ławka- podobne w sfmeble

MEBLE RATTANOWE DO DOMU

Fotel Paw- Boho Swing|Kosz- Ikea |Donica- Ikea|Krzesło- sfmeble

*zdjęcia inspiracji i aranżacji wnętrz pochodzą z Pinterest

MEBLE RATTANOWE DO DOMU

 

More from sylwetta

MOJA LISTA NA LATO

    Witajcie! Moja lista  na lato, którą chciałabym Wam dzisiaj przedstawić...
Czytaj dalej

komentarze 2

Leave a Reply